W Karkonoszach wypoczniesz taniej z kartą rabatową Regioncard

Turyści planujący zimowy wypoczynek w Karkonoszach od 1 listopada mogą skorzystać z wielu zniżek i rabatów dzięki Karkonosze Regioncard. To pierwsza regionalna karta uprawniająca do zniżek po obu stronach gór – polskiej i czeskiej.

Karta rabatowa Regioncard jest dostępna w Polsce od czerwca 2012 roku. Jej zimowy wariant uprawnia do zniżek na karnety narciarskie, w wypożyczalniach sprzętu, serwisach narciarskich, szkołach narciarskich, dla usług gastronomicznych, usług SPA, sklepów, muzeów i wielu innych atrakcji. Łącznie karta uprawnia do ponad 250 zniżek w ponad 20 miastach na terenie Polski i Czech.

W Polsce turyści mogą korzystać z rabatów w Jeleniej Górze, Kowarach, Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Jakuszycach, Piechowicach i Bolkowie. W Czechach zniżki na usługi turystyczne dostępne są aż w 19 miastach, m.in. w popularnych ośrodkach narciarskich jak Harrachov i Jilemnice.

Z kartą rabatową Regioncard zniżki na usługi turystyczne dochodzą nawet do 50 procent. Przykładowo, w Jeleniej Górze za połowę ceny można odwiedzić aż trzy muzea: Muzeum Karkonoskie, Skansen Uzbrojenia Polskiego i Dom Gerharta Hauptmana. Z kartą Regioncard o połowę tańszy będzie też bilet na zjazd Torem Bobslejowym „Kolorowa” w Karpaczu.

Posiadacz karty zapłaci też o 20 procent mniej za wejściówkę do kompleksu basenowego Sandra SPA i wejście na lodowisko Talaga w Karpaczu, a w Kowarach taniej zwiedzi Sztolnie Kowary. W Czechach z kartą Regioncard tańsze będzie m.in. wejście do ZOO, loty na paralotni, wynajęcie sprzętu narciarskiego, pobyt w SPA i zajęcia w szkołach narciarskich.

Ogromną zaletą karty Regioncard jest jej przystępna cena. Cena dla osoby dorosłej to 17 zł, a dla dziecka 10 zł.     

Zimowa karta jest ważna w czasie sezonu zimowego, od 1 listopada do 30 kwietnia. Ze zniżek można skorzystać przez 14 dni od momentu aktywacji. Aktywacja karty następuje w momencie jej pierwszego użycia. Do korzystania z karty uprawniony jest tylko jej posiadacz, a rabat można uzyskać po okazaniu karty.

Karty rabatowe można zakupić w punktach dystrybucji Regioncard, których pełna lista znajduje się stronach www.regioncard.pl i www.regioncard.cz. Na powyższych stronach istnieje też możliwość zakupu karty on-line.

 

PR

Jesień w Karkonoszach - magiczny jesienny weekend w Pałacu Pakoszów
Karkonosze, te majestatyczne góry, stanowią jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na mapie Polski. A jesień?...
Atrakcje turystyczne Szklarskiej Poręby
Centrum Szklarskiej Poręby z najbardziej zwartą zabudową to Szklarska Poręba Górna. W tej części miasta...
W cieniu Śnieżki
Sudety to raj dla miłośników górskich wędrówek, i dla fanów jazdy na nartach. Szczęśliwie nie są tak...
Wiosna w górach
Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji spędzonych inaczej niż w górach. Podczas gdy większość docenia...
Diesel kontra mróz
Zima, a zwłaszcza ujemna temperatura daje się we znaki każdemu kierowcy, jednak szczególnie negatywny...
Zimowa rozrywka w mieście
Zima to bardzo atrakcyjna pora roku. Urodzeni zimą bardzo często cieszą się dobrym zdrowiem, a także...