Sezon na Skrzycznem – start!

Dla wszystkich fanów śnieżnego szaleństwa mamy doskonałą wiadomość. 15 grudnia zainaugurowany został sezon narciarski w szczyrkowskim Centralnym Ośrodku Sportu. Dla narciarzy i snowboardzistów oznacza to przede wszystkim uruchomienie popularnego Skrzycznego – homologowanej przez FIS, a jednocześnie jednej z najlepszych i najbardziej popularnych polskich tras.

Jesteśmy przekonani, że goście nie zawiodą nas również w tym roku – mówi Jacek Cwetler, dyrektor Działu Marketingu COS-u. – Każdego sezonu, fani szaleństw na białym puchu odwiedzają nas tłumnie przede wszystkim przez wzgląd na wyjątkowe warunki i zjazdowe doznania jakich mogą się spodziewać na Skrzycznem.

Trasa co ważne – z homologacją FIS – otwarta zostanie na odcinkach Skrzyczne – Grzebień (przejazd przez kaskadę)  – Jaworzyna. Przy braku możliwości zjazdu z Jaworzyny każdy może liczyć na darmowy zjazd kolejką krzesełkową.

Start sezonu w ośrodku to doskonała wiadomość przede wszystkim dla naszych gości z Podbeskidzia oraz Aglomeracji Śląskiej. Wystarczy bowiem niespełna półtorej godziny by samochodem dostać się do centrum śnieżnego szaleństwa – podkreśla Cwetler.

Bliska odległość, ale także – doskonała infrastruktura turystyczna zachęcają do weekendowych wypadów na Podbeskidzie. Rozbudowana baza hoteli, restauracji i karczm, a przede wszystkim – wspaniałe warunki narciarskie to świetny pomysł na przedświąteczny wypad, do którego zachęcać może śnieżna aura, obecna już w całym kraju.

Tych, którzy już mieli okazję odwiedzić nasze stoki, jak sądzę nie muszę zachęcać do ponownej wizyty. Tych, którym jeszcze nie było to dane – zapraszam gorąco. Jestem pewien, że nie pożałują – podsumowuje Jacek Cwetler.

http://www.szczyrk.cos.pl/

 

Źródło: PR


Wiosna w górach
Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji spędzonych inaczej niż w górach. Podczas gdy większość docenia...
Diesel kontra mróz
Zima, a zwłaszcza ujemna temperatura daje się we znaki każdemu kierowcy, jednak szczególnie negatywny...
Zimowa rozrywka w mieście
Zima to bardzo atrakcyjna pora roku. Urodzeni zimą bardzo często cieszą się dobrym zdrowiem, a także...
ABC początkującego narciarza
Za oknem zima w pełni, więc pogoda sprzyja wszelkim eskapadom. A według prognoz, zmarzluchy nie mają...
Aktywne ferie - kilka pomysłów na dobrą zabawę.
Ferie zbliżają się milowymi krokami. Jednak typowo zimowa, mroźna pogoda skłania nas do siedzenia w ciepłym...
Zimowy wypoczynek. Narciarska zima w Europie.
Przytulne, wygodne hotele, przyjaźni gospodarze, miłe restauracje, nowoczesne kolejki górskie, urocze...