RAKIETY TENISOWE BABOLAT – MAKSYMALNY KOMFORT GRY

Każdy uprawiający ten piękny sport, czy zawodowo czy tylko dla rekreacji ruchowej, wie, jak ważna jest rakieta tenisowa. Dobór odpowiedniej rakiety pomoże nam czerpać jeszcze więcej przyjemności z gry, a nawet może uchronić nas od kontuzji wynikających z błędnego doboru sprzęt. O to kilka modeli rakiet, które ukazały się w bieżącym roku.

Babolat Pure Storm GT – Rakieta ta cechuję się maksymalną precyzją uderzenia i skierowana jest dla profesjonalnych graczy, którzy szukają maksymalnej kontroli podczas gry. Jest to jedna z najbardziej elastycznych rakiet tenisowych dostępnych na rynku. W rakiecie tej wykorzystano technologie Carbon Xtrem – warstwa włókna węglowego ułożona pod trzema kątami, dziki temu stabilność uderzenia wzrasta od 40%. Kolejna technologia to Woofer dająca więcej kontroli oraz komfortu z gry.

Podstawowe dane:
– Waga 295g
– Ilość strun 16 x 20
– Materiał: Grafit / Carbon Xtrem

Babolat Pure Drive LITE – Rakieta specjalnie dla dobrze grających zawodników, rakieta dla graczy, którzy szukają lekkiego sprzętu jednocześnie pozostając przy silnym uderzeniu. Model ten polecany jest szczególnie kobietom oraz juniorom. Zastosowane technologie to GT – Grphite Tungsten, jest to znacząca zmiana konstrukcji całej rakiety po przez połączenie innowacyjnego materiału z włóknami grafitu, co daje zawodnikowi więcej kontroli oraz stabilności podczas gry.

Podstawowe dane:
– Waga 275 g
– Materiał: Tungsten / Grafit
– Ilość strun 16×19

Babolat Drive Z-Tour – Rakieta, która cechuje się siłą oraz manewrowością. Jest ona idealna dla zawodników, którzy szukają dużej dynamiki przy nie wielkiej wadze rakiety. Osoby, które nie dysponują dostateczną siłą fizyczną, aby oddać mocne uderzenie mają taką możliwość właśnie dzięki tej rakiecie, a wszystko przy eliptycznej budowie widełek i dużej sztywności ramy. Rakieta ta to dobry wybór dla juniorów oraz kobiet.

Podstawowe:
– Waga: 270g
– Materiał: Grafit
– Owijka: Woofer Grip

Babolat Drive Z 118 – Rakieta ta cechuje się optymalnym komfortem oraz siłą uderzenia. Dobre rozwiązanie dla graczy średniozaawansowanych o krótkim zamachu, którzy poszukują połączenia manewerowności z siłą odbicia. Technologie użyte w tej rakiecie to Smart Grip, jest to pierwszy egronomiczny grip, który optymalizuje kontakt, jaki jest między ręką a owijką.

Podstawowe dane:
– Waga: 255g
– Ilość strun: 16×20
– Materiał: Grafit

Zapraszamy do gry!


VRS

40 lat minęło... z Marmotem
Od 1974 roku wspinacze, narciarze, alpiniści i poszukiwacze przygód na całym świecie polegają na produktach...
Brukselska odsłona kampanii informacyjno-promocyjnej Marki Lubelskie
12 grudnia br. w Domu Polski Wschodniej w Brukseli odbyło się wydarzenie promocyjne realizowane w związku...
Sekret jakości lubelskich produktów ujawniony na Zamku Lubelskim!
O potencjale i kierunkach dalszego rozwoju projektu Marka Lubelskie i marki województwa lubelskiego oraz...
Marka Lubelskie - kluczowym narzędziem promocji gospodarczej regionu!
Marka Lubelskie to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zainaugurowana w 2007 roku....
Wyjątkowe wydarzenie na Zamku Lubelskim!
Już 1 grudnia na dziedzińcu Zamku Lubelskiego nastąpi kolejna odsłona kampanii informacyjno - promocyjnej...
Czy wiesz czym jest hiking?
Powoli budzimy się z zimowego letargu i zaczynamy myśleć o weekendowych wycieczkach. Każdy rodzaj aktywności...