Nowy design wafli Good Food Jumbo

Trzy wyjątkowe smaki ryżowo-kukurydzianych wafli Jumbo mogą pochwalić się nowym designe’em opakowań. Teraz przykuwają uwagę apetyczną, przyjazną dla oka grafiką, zaprojektowaną z myślą o odbiorcach produktów od Good Food i ich szybkiej identyfikacji na sklepowych półkach.

Co ciekawsze – to jedyna na rynku paczka wafli w wersji XXL.

Nowe, wygodne opakowanie wykonane zostało z metalizowanej folii, która gwarantuje dłuższą świeżość produktu. Dodatkowo zapięcie pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania , bez ryzyka utraty jego walorów smakowych. Wafle smakowe doskonale sprawdzą się na wycieczce, w szkole, w pracy i podczas wspólnej zabawy ze znajomymi. Z pewnością starczy ich dla wszystkich smakoszy, bo „Jumbo” to aż 12 wafli w jednym, największym na rynku opakowaniu.

Good Food Jumbo są jedynym tego typu produktem, łączącym naturalne wafle ryżowe z ziaren brązowego ryżu z posypką smakową. Nowe opakowania zostały wprowadzone dla wszystkich trzech smaków serii Jumbo – ser Cheddar, paprykowe i kwaśna śmietana z cebulą.

Smakowe Jumbo mają już swoich stałych fanów, którzy szukają tych produktów w sklepach delikatesowych, marketach i punktach nastawionych na młodych i nowoczesnych klientów.

Cena na półce (w zależności od sklepu): ok. 3,72 zł – 4,09 zł za opakowanie.

Gramatura 145 g

Good Food S.A. pochodzi z Poznania, zajmuje się produkcją żywności w segmencie przekąsek i pieczywa. Najpopularniejszą grupę produktową stanowią w nim wafle ryżowe. Firma uważana jest za jednego z prekursorów trendu zdrowego stylu odżywiania w Polsce i lidera jakościowego na rynku. Australijska technologia wypieku wafli ryżowych w powiązaniu z konsekwentną strategią pozwoliły Spółce bardzo szybko zaistnieć na rynku i odnieść sukces. GOOD FOOD jest obecnie największym w Polsce i jednym z największych na świecie producentów pieczywa ryżowego. Produkty Spółki sprzedawane są m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Litwie oraz Australii.

Good Food S.A. otrzymała w tym roku Złoty Laur Konsumenta w kategorii wafli ryżowych oraz srebrny Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku dla wafelków Milutkie.

Good Food S.A., Skórzewo, ul. Skórzewska 21, 60-185 Poznań, www.goodfood.pl.

 

Źródło: PR

 

Ubezpieczenie turystyczne - podczas wyjazdu za granicę
Gdy wybieramy się za granicę nie zapominajmy o zdrowotnym ubezpieczeniu turystycznym. Jest ono niezbędnym...
Podróż na Bałkany
Choć niedaleko to jednak bardzo daleko. Bałkany. Piękna kraina gdzie trudno spotkać naszych rodaków a...
Wygraj swoją podróż wartą 10 000 zł.
Miej własne zdanie. I przekonaj się, że słuchają Ciebie nie tylko znajomi. Dołącz za darmo do panelu...
Zlecone/ SIT: Branża turystyczna po kryzysie wywołanym erupcją wulkanu
Podziękowanie dla polskich touroperatorów - nie zawiedliśmy zaufania klientów. Europejski przemysł turystyczny...
Odkrywamy Południowy -Wschód
Wszyscy znamy słynne zdanie Maksa z Seksmisji: "Chodźmy na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja". Polacy,...
Złodziej jest jednym z nas.
Samochód zapakowany do granic możliwości. Każdy centymetr bagażnika szczelnie wypełniają wszystkie niezbędne...