Zastrzyk adrenaliny w prezencie

Kolacja we dwoje z okazji rocznicy ślubu, zegarek na 30. urodziny, najnowsza konsola do gier z okazji urodzin chłopaka? Wszystko to jest banalne i pospolite, a przy tym absolutnie pozbawione zastrzyku adrenaliny. Jeśli pragniemy obdarować kogoś czymś wyjątkowym i doskonale znamy tą osobę, możemy wybrać coś, co na zawsze zapadnie w jej pamięci. Wystarczy tylko znać marzenia, by móc je spełniać.

Wyzwanie (tylko) dla odważnych

Normalne prezenty odchodzą do lamusa. Teraz można podarować coś, co może nie jest materialne, ale przynosi ze sobą niezapomniane przeżycia, przygodę oraz czasem spełnienie ukrytych marzeń.  Czemu więc nie skoczyć z samolotu ze spadochronem? Wystarczy kupić voucher i podarować go bliskiej osobie lub skorzystać samemu. Na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/Skoki-spadochronowe dostępne są różne opcje takiej przygody. Taki prezent można podarować na różne okazje. Często decydują się na to osoby, które przekroczyły magiczną okrągłą liczbę lat, a czasem te, które pragną się sprawdzić i są żądni niesamowitych wrażeń. Należy zaznaczyć, że każdy skok jest bezpieczny i wykonywany pod opieką profesjonalnego instruktora. Skok ze spadochronem wykonywany jest w specjalnym podwójnym spadochronie tandemowym. Najpierw jednak osoba skacząca pozna wspaniałe widoki z lecącego kilka tysięcy metrów nad Ziemią samolotu z perspektywy, z jakiej nie zobaczy siedząc w zwykłym samolocie pasażerskim.

Skok we dwoje czy samodzielny

Dla par zostały przygotowane specjalne oferty skoków ze spadochronem, podczas których można zrobić to razem, widząc siebie oraz móc złapać się za ręce. Może to być wyjątkowa i romantyczna przygoda z okazji rocznicy ślubu lub każdej innej. Czy to dla pojedynczego skoku, czy opcji dla par można zakupić voucher na skok, który zostanie zarejestrowany kamerą wideo. Pozwoli to na uwiecznienie tego niesamowitego przeżycia i powrót do niego w każdym momencie. A może znajdą się śmiałkowie na  zdobycie uprawnień do samodzielnych skoków ze spadochronem, które poprzedzone są specjalnym  kursem. Kurs AFF, czyli Accelerated Free Fall to prawdziwe wyzwanie dla żądnych adrenaliny. Kurs przygotowuje do samodzielnych skoków z wysokości 4000 metrów pod spadochronem szybującym.  Będzie to możliwe po uzyskaniu zaliczenia egzaminu i uzyskaniu zaświadczenia o ukończeniu szkolenia spadochronowego w systemie AFF. Czy nie do odważnych świat należy?!

Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Skakać każdy może, czyli jak rozpocząć skoki spadochronowe?
Skoki spadochronowe zazwyczaj postrzegane są jako sport ekstremalny, który wymaga nie tylko nie lada...
Wakacje nad morzem
Od jakiegoś czasu polskie wybrzeże Bałtyku jest coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów....
Okolice Leszna - co warto zobaczyć?
Leszno to jedno z największych miast województwa wielkopolskiego, położone około 80 km na południe od...
Malediwy - problemy tonącego państwa i rozwiązania dla turystów
Łącząc oferty wszystkich hoteli na Malediwach otrzymamy 17 tys. miejsc noclegowych na 80 wyspach o powierzchni...
Wygodne parkowanie przy lotnisku we Wrocławiu
Każda wycieczka samolotowa wiąże się z odpowiednią organizacją podróży. Jak się okazuje, dla wielu osób...