Wygodne parkowanie przy lotnisku we Wrocławiu

Każda wycieczka samolotowa wiąże się z odpowiednią organizacją podróży. Jak się okazuje, dla wielu osób największym problemem jest sam dojazd na lotnisko, a następnie poszukiwania miejsca parkingowego, na którym można by na dłużej zostawić samochód. Warto w takiej sytuacji skorzystać z płatnych parkingów działających przy wszystkich większych lotniskach.

Lotnisko we Wrocławiu, jedno z największych w Polsce, obsługuje dziesiątki lotów międzynarodowych każdego dnia. Codziennie przewijają się tam tysiące turystów i biznesmenów, a wszyscy oni muszą przecież – już po wylądowaniu – zorganizować sobie jakoś dalszą podróż. Jedni wybierają komunikację miejską, inni mają swoje samochody pozostawione na specjalnych, znajdujących się na lotnisku parkingach. Za niewielką opłatą można tam pozostawić swój samochód nawet na kilkanaście dni. Jest on wówczas bezpieczny i tylko czeka, żeby po wyjściu z samolotu znów do niego wejść i ruszyć w dalszą drogę.

Przede wszystkim wygoda

Takie rozwiązanie jest po prostu wygodne. Często stosowane przez turystów, którzy wylatują na kilka dni – przyjeżdżają pod lotnisko, zostawiają samochód na wspomnianym parkingu i po powrocie po prostu wsiadają i wracają do domu własnym autem.

Kiedy chcemy mieć pewność, że będziemy mieli miejsce, powinniśmy skorzystać z wcześniejszej rezerwacji – internetowej. Dobrze wiedzieć, że przy lotnisku funkcjonuje taki parking.

Strachowice, gdzie mieści się wrocławskie lotnisko, to miejsce odwiedzane przez tysiące osób, dlatego warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego. W internecie można znaleźć nie tylko formularz rezerwacji, ale również mapy i plany, żeby – jadąc pierwszy raz – wiedzieć, gdzie się udać.

Obok lotniska

Wiele parkingów świadczących podobne usługi znajduje się nawet kilka kilometrów od lotniska, co oznacza kilkunastominutową podróż specjalnym busem. Można jednak znaleźć takie parkingi, które znajdują się bezpośrednio na lotnisku, co oznacza sporą oszczędność czasu podczas pozostawiania i zabierania samochodu. Warto więc sprawdzić ofertę, wybrać najlepszy i najbliżej położony parking.

Sprawdź, jak dojechać na parking: http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/parking/.


Dojazd na parking przy lotnisku we Wrocławiu

Wrocławskie lotnisko oferuje kilka wygodnych parkingów, więc zanim zacznie się rezerwować, dobrze zapoznać się z ich położeniem, a także cenami i ewentualnymi zniżkami. Gdy korzystamy z rezerwacji internetowej, możemy liczyć na kilkudziesięcioprocentowe zniżki – warto z tej opcji skorzystać i mieć nie tylko pewne miejsce na parkingu, ale również atrakcyjną ofertę cenową.

Więcej o rezerwacji on-line możecie przeczytać tutaj: https://rezerwacja.airport.wroclaw.pl/options.php.

"Airport Parking 500" - Twój parking przy Lotnisku Chopina
Znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska może być często źródłem dodatkowego...
Przygotowanie do podróży samolotem
Przygotowanie do podróży samolotem ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia sobie komfortu i bezpieczeństwa...
Atrakcje turystyczne w miejscowości Pobierowo
Malownicze, nadmorskie położenie, czyste powietrze, piękne widoki, liczne atrakcje turystyczne - oto...
Jedź na wakacje na Kubę!
Kilometry białych, piaszczystych plaż, mnóstwo małych, ciekawych miast, imponująca architektura, czyste,...
Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Jak znaleźć dobry nocleg w stolicy?
Warszawa jest jednym z tych miast, które przyciąga do siebie najwięcej osób. Każdego dnia przybywają...