Zadbaj o zdrowie z serwisem Ekliniki.pl

Zdrowie jest dla każdego z nas najcenniejszym darem, dlatego warto znać serwis, który prezentuje prywatne kliniki, ośrodki zdrowia i gabinety medyczne w Polsce. Nawet jeśli bezgranicznie wierzymy w leczenie na koszt państwa…

Różnice pomiędzy publiczną służbą zdrowia a leczeniem prywatnym są zauważalne, a najbardziej rzuca się w oczy czas oczekiwania na przyjęcie do lekarza specjalisty. W przypadku NFZ liczony jest on w miesiącach, natomiast jeśli chodzi o kliniki prywatne, to można liczyć na wizytę w ciągu tygodnia. Dlatego wiele osób, którym doskwiera choroba lub jakiś uraz woli wybrać szybszą opcje leczenia, nawet jeśli trzeba za nią zapłacić. Serwis Ekliniki.pl został stworzony właśnie z myślą o nich – prezentuje listę obiektów medycznych i gabinetów z całego kraju. Wśród nich są między innymi kliniki chirurgii plastycznej, dermatologii, ginekologii, gastrologii, kardiologii, krioterapii, medycyny pracy, neurologii, leczenia niepłodności, leczenia otyłości, okulistyki, psychiatrii, rehabilitacji czy urologii.

Serwis Ekliniki.pl stawia przede wszystkim na jakość i profesjonalizm konkretnych placówek, dlatego w katalogu można znaleźć wizytówki znanych obiektów, choćby takich jak klinika La Perla z Warszawy zajmującą się chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, odchudzaniem, odmładzaniem. Panie, które czytają kolorową prasę z pewnością ją kojarzą, gdyż regularnie pojawia się na łamach różnych czasopism. Na oficjalnej stronie obiektu można zobaczyć listę znanych osób polecających La Perla. Wśród nich są między innymi Anna Mucha, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Tomasz Jacyków czy Bogusław Linda.Ciekawym obiektem prezentującym swoje usługi w Ekliniki.pl jest Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór. Położony w Świeradowie Zdroju obiekt oferuje zabiegi balneologiczne w postaci kąpieli leczniczych w słynnej leczniczej wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła „Malina”. Obiekt jest świetnym miejscem do leczenia i rehabilitacji różnego rodzaju schorzeń, ale też i wypoczynku. W serwisie Ekliniki.pl można też znaleźć inne obiekty stawiające na turnusy rehabilitacyjne i kuracje lecznicze w otoczeniu pięknej przyrody. Doskonałym przykładem jest Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach, w miejscowości Miłomłyn.

W serwisie nie brakuje również typowych szpital i przychodni wyposażonych w specjalistyczny sprzęt medyczny umożliwiający przeprowadzanie badań diagnostycznych i operacji w najmniej inwazyjny, najkrótszy i najbardziej bezpieczny dla pacjenta sposób. Są to między innymi Szpital IBIS / Sensor Cliniq w Warszawie, Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku czy Szpital LUX MED.

Portal Ekliniki.pl jest na bieżąco aktualizowany, co oznacza, że pojawiają się w nim nowe centra medyczna, ale też i artykuły tematyczne dotyczące zdrowia i urody, targów medycznych czy akcji profilaktycznych. Warto więc systematycznie odwiedzać serwis Ekliniki.pl, jest to bowiem wiarygodne źródło wiedzy!

Wosk pszczeli: Naturalny skarb z ula
Wosk pszczeli jest jednym z najbardziej wszechstronnych produktów wytwarzanych przez naturę. Ten cenny...
Jak przygotować organizm do górskich wędrówek? Radzi trener personalny Norbert Gotz
Turystyka górska zarówno latem jak i zimą to świetny pomysł na spędzanie czasu. Wysiłek w górach dla...
Podróżowanie jako sposób na deficyt kaloryczny i skuteczne odchudzanie
Deficyt kaloryczny to stan, w którym organizm spala więcej kalorii, niż dostarcza mu się w pożywieniu....
Podróże i zdrowie psychiczne, podwójne oblicze turystyki
Zdrowie psychiczne to nieodłączny element naszego ogólnego stanu zdrowia. Jest to stan, w którym czujemy...
Kiedy i na co zaszczepić dziecko?
Szczepienia chronią przed wieloma groźnymi chorobami, przede wszystkim zakaźnymi. Odgrywają ogromna rolę...
Co to jest turnus rehabilitacyjny?
Turnus rehabilitacyjny jest przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. Ma na celu poprawę ogólnej sprawności...