Zachowaj wakacyjne emocje z iPhone 7

Urlop zbliża się wielkimi krokami? Warto mieć ze sobą telefon, dzięki któremu w każdej chwili wrócisz do zachowanych wspomnień z wymarzonego wyjazdu.


Moc letnich przeżyć

Kilka ciepłych miesięcy każdego roku obfituje w niesamowite wydarzenia, które potem wspominasz latami. Wyjątkowa i odległa podróż, spontaniczne spotkanie w plenerze ze znajomymi, a może zupełnie inna okazja – ta pora roku rządzi się własnymi prawami. I ciężko znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego tak właśnie jest. Wysoka temperatura? Większe nasłonecznienie? A może po prostu sporo wolnych dni i aktywniejszy tryb życia? W każdym razie to właśnie latem większość z nas żyje najbardziej intensywnie i z tego okresu zachowuje najwięcej wspomnień.

Niestety ludzka pamięć jest zawodna i wiele z pięknych chwil, które chciałbyś zachować, może szybko umknąć. Na szczęście istnieje prosty sposób na zachowanie wakacyjnych emocji na znacznie dłużej. Wystarczy skorzystać z innowacyjnego telefonu iPhone 7 Apple, który posiada wysokiej klasy podzespoły optyczne i multimedialne.

Zrób zdjęcia i nagraj wideo

Jeszcze kilka lat temu wykonanie jakościowej fotografii telefonem komórkowym było właściwie niemożliwe. Na szczęście od tego czasu technologia rozwinęła się w błyskawicznym tempie, dzięki czemu konstruktorzy Apple zamontowali w iPhone 7 podzespoły o niespotykanych możliwościach. Przedni obiektyw spełni wymagania nie tylko miłośników selfie – matryca o rozdzielczości 7 Mpix to gwarancja wyraźnych i ostrych telekonferencji.

Jeszcze mocniejsze parametry posiada główny aparat, a matryca o rozdzielczości 12 Mpix to dopiero początek. Sześcioelementowy obiektyw, przesłona f/1.8 czy optyczna stabilizacja obrazu to dodatki, dzięki którym zarejestrowane materiały będą wyglądały niczym wykonane przez profesjonalistę. Zresztą podzespoły tej klasy jeszcze niedawno były zarezerwowane jedynie dla zawodowych fotografów.

Nie trzeba daleko szukać przykładów, aby przedstawić zalety korzystania z iPhone 7 Apple przy ważnych wydarzeniach. Ot, lato festiwalami muzycznymi stoi, a na wielu z nich występują największe gwiazdy światowej estrady. Klimat wszechobecnej przyjemności i uśmiechu sprzyja zabawie w gronie bliskich i znajomych, co warto uwiecznić na zdjęciu bądź filmie. Wiele koncertów i wydarzeń rozpoczyna się jednak po zmroku, a uchwycenie odpowiedniego kadru może utrudniać np. silne oświetlenie sceniczne.

Jednak w przypadku nowego telefonu od Apple to żadne przeszkody. Wystarczy kilka kliknięć, aby zapisać zjawiskowe zdjęcie lub wideo, do którego wrócisz w dowolnej chwili. A przy jego odtworzeniu ponownie poczujesz te jedyne w swoim rodzaju emocje, które towarzyszyły Ci w tamtym momencie.

Warto przy tym wspomnieć o funkcji Live Photos. Po jej uruchomieniu, przy wykonywaniu zdjęcia telefon automatycznie zapisuje 1,5 sekundy przed i po danym kadrze, dzięki czemu fotografie ożywają na Twoich oczach. W ten sposób przywołasz wspomnienia ze zdwojoną siłą!

Emocje z iPhone 7 Apple

Korzystanie z telefonu w różnorodnych sytuacjach, chociażby takich jak letni festiwal muzyczny, wiąże się ze zwiększonym ryzykiem jego uszkodzenia. Piasek na plaży, woda, wysokie temperatury – wszystko to może być powodem awarii. Na szczęście projektanci iPhone 7 pomyśleli także o tym i przystosowali smartfon na różnorodne okoliczności.

Obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów jest odporna na niekorzystne czynniki, takie jak woda, kurz czy piach. Dzięki temu bez obaw możesz zabrać iPhone 7 na swój ulubiony koncert lub wakacje i zapisać w jego pamięci najbardziej emocjonujące momenty!

 


Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Majówka nad morzem - jak się do niej przygotować?
Początek maja to doskonała okazja do tego, by choć na kilka dni odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku,...
Wymarzony telefon dla podróżnika - Apple iPhone 7
Podróżowanie to coś więcej niż przygoda, to właściwie styl życia, którego może spróbować każdy. A wiernym...
Tania suszarka podróżna - na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Szukasz dobrej suszarki do włosów, która jednocześnie będzie mogła bez problemu zmieścić się w torebce...
Ciepłe kraje jesienią? Gdzie warto pojechać?
Jesienna aura wcale nie oznacza, że można zapomnieć już o wyjazdach wakacyjnych. To okres, gdy w wielu...
Imprezy integracyjne nad morzem
Trudno liczyć na to, że firma będzie odnosić sukcesy, jeśli jej pracownicy nie czują się dobrze w swoim...