Imprezy integracyjne nad morzem

Trudno liczyć na to, że firma będzie odnosić sukcesy, jeśli jej pracownicy nie czują się dobrze w swoim towarzystwie. Najskuteczniejszym sposobem na przełamanie lodów i zacieśnianie więzów międzyludzkich są imprezy integracyjne, zaś idealne miejsce na taką wyprawę to morze.

Prawie jak morskie wilki

Dobra impreza integracyjna to coś więcej niż zwykłe spotkanie przy ognisku. To przede wszystkim cel, który ma zachęcić pracowników do bliższej współpracy. Nic tak nie jednoczy ludzi jak wspólne wyzwanie, a łowienie ryb w Bałtyku bez wątpienia do takich zadań się zalicza. Poranna wyprawa rybackim kutrem to dreszczyk emocji i nieznane do tej pory doświadczenie, a zupełnie nowe warunki zachęcają do bliższych kontaktów pomiędzy członkami wycieczki. Samo łowienie też wymaga kooperacji i właśnie w takich sytuacjach można się przekonać, kto jest prawdziwym liderem i jak wspólnie pokonywać napotkane trudności.


Wyprawa w nieznane

Mniej wymagająca, ale równie emocjonująca będzie wycieczka statkiem na dalekie wody. Rejsy po Bałtyku to zawsze wielkie przeżycie, bo to morze niespokojne, z nieprzewidywalną pogodą, więc nawet zwykli turyści będą odczuwać trudy tej wyprawy. Dokąd warto płynąć? Bardzo popularnym miejscem docelowym jest duńska wyspa Bornholm. Poza tradycyjnym łowieniem ryb, wielką atrakcją Bornholmu są miejscowi rękodzielnicy i ich ludowe dzieła sztuki oraz unikalne pamiątki po erze wikingów.

Dobra zabawa jednoczy

Nadmorski krajobraz jest tak zróżnicowany, co zachęca gości do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Numerem jeden pozostają atrakcje wodne, na przykład spływ kajakowy rzeką Piaśnicą prosto do Bałtyku. Nie trzeba też chyba nikogo specjalnie namawiać na żeglowanie łódką po zatoce albo otwartym morzu, a jeśli w cenie jest prawdziwy skok adrenaliny, niezastąpione będą wspólne przejażdżki motorówką albo wyścigi na skuterach wodnych. Zakończenie dnia warto uczcić dobrą zabawą na hotelowym tarasie, mając ciągle na widoku fascynujące morze – w cieplejsze wieczory imprezy organizowane są na samej plaży.

Przyjemne z pożytecznym

Wyjazd integracyjny można też oczywiście połączyć z obowiązkami służbowymi. Hotele zajmujące się obsługą imprez firmowych mają w ofercie nie tylko rozrywkę, ale i profesjonalne usługi biznesowe. Dostępne dla gości sale konferencyjne są doskonale wyposażone. Jest tu cały sprzęt potrzebny do prowadzenia wykładów i debat, jest bezprzewodowy internet i stanowiska do ładowania laptopów i komórek. Sale organizowane są tak, by zapewnić uczestnikom spotkania możliwie najlepszą komunikację, a jeśli są potrzebne niewielkie pomieszczenia dla kilku osób, duże sale da się podzielić na mniejsze gabinety zapewniające prywatność. Układ stołów i krzeseł jest przygotowywany według życzeń klienta, zatem bez względu na rodzaj imprezy sala będzie zawsze spełniać swoje zadanie.

Sale konferencyjne nad morzem to świetne miejsce do organizacji szkoleń i kursów zawodowych, konferencji, spotkań biznesowych z ważnymi klientami. Bliskość morza pobudza do twórczej pracy, pomaga szybko się zregenerować i daje dodatkowy impuls. Doświadczenia wielu firm pokazują, że właśnie taka zmiana otoczenia działa niezwykle motywująco na zespół i podobne wyjazdy przynoszą bardzo dobre wyniki.

Jak znaleźć dobry nocleg w stolicy?
Warszawa jest jednym z tych miast, które przyciąga do siebie najwięcej osób. Każdego dnia przybywają...
Muzeum Powstania Warszawskiego
Wiele lat trwały starania o zbudowanie w Warszawie muzeum, które upamiętniłoby powstanie warszawskie....
Tanie weekendy w Polsce, czyli jak zorganizować krótki wypoczynek?
Weekendowy wyjazd to idealny sposób na oderwanie się od codziennych problemów i regenerację sił. W przypadku...
Pożyczka na wyjazd wakacyjny
Podjąłeś decyzję o tym, że tegoroczny urlop sfinansujesz częściowo lub w całości ze środków pochodzących...
Zachowaj wakacyjne emocje z iPhone 7
Urlop zbliża się wielkimi krokami? Warto mieć ze sobą telefon, dzięki któremu w każdej chwili wrócisz...
Jakie ciekawe wydarzenia występują w Trójmieście?
Trójmiasto - szczególnie latem - przyciąga rzeszę turystów nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Morze,...