Weź kredyt – spełnij marzenia o egzotycznej podróży

Podróżowanie to twoja pasja. Uwielbiasz poznawać nowe kraje, które są cenną skarbnicą wiedzy o kulturze innych narodów. Twoim marzeniem są dalekie wyprawy będące prawdziwą przygodą życia. Jeśli jedyną barierą, która uniemożliwia ci spełnianie podróżniczych pasji są pieniądze, pomyśl o zaciągnięciu kredytu.

Mówi się, że “kredyty to zło”. Tymczasem w wielu przypadkach jest to jedyna możliwość, by pozyskać środki finansowe na realizację pasji i spełnianie marzeń. Nie każdego stać, by za gotówkę wykupić miejsce na ekscytującej wycieczce w dzikie zakątki Afryki, na Kubę, do Meksyku czy Wyspy Zielonego Przylądka. Taką możliwość daje jednak kredyt gotówkowy. Kalkulator internetowy pomoże oszacować koszty zobowiązania, a ty podejmiesz ostateczną decyzję. Spłata dużej kwoty w kilkunastu ratach nie musi wcale nadwyrężać domowego budżetu.

 

Tani kredyt gotówkowy? To możliwe

Kredyty kojarzą się głównie z wysokimi kosztami. Duże oprocentowanie przekłada się na wysokie odsetki, czyli dodatkowe koszty. Warto jednak mieć świadomość, że – w dobie sporej konkurencji między bankami – tani kredyt bywa standardem. Atrakcyjne oprocentowanie pozwala na pożyczenie pieniędzy bez obaw o wysokie odsetki. Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy, kalkulator internetowy wskazuje na oferty, których RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) wynosi  8%-10% – wszystko jednak zależy od kwoty kredytu oraz długości okresu kredytowania.

Ile możesz pożyczyć?

Podróże w dalekie zakątki świata mogą sporo kosztować. Wycieczka objazdowa po Meksyku to wydatek rzędu 6000-8000 zł. Żeby móc spędzić wczasy na Sri Lance, musisz wydać co najmniej 7000 zł. Wyjazd na Kubę to wydatek, który wyniesie cię średnio 6000-8000 zł. Chcąc zwiedzić Wietnam, musisz nastawić się na koszty oscylujące w granicach 7000-9000 złotych.

Wydatek będzie spory, dlatego musisz pomyśleć o tym, by odpowiednio wysoki był kredyt gotówkowy. Kalkulator pomoże oszacować twoją zdolność kredytową i wskaże maksymalną kwotę kredytu, którą możesz uzyskać. Wiele banków oferuje tani kredyt gotówkowy w maksymalnej kwocie 25 000 złotych. To wystarczające środki, by móc podróżować po świecie, poznając nowe kultury i podziwiając piękno egzotycznych regionów.

Zanim weźmiesz kredyt, porównaj oferty

Kalkulator kredytu gotówkowego okaże się świetnym narzędziem pozwalającym na oszacowanie kosztów oraz określenie wysokości comiesięcznego zobowiązania wobec banku. Dobrze jest też skorzystać z porównywarek internetowych oraz rankingów – by dotrzeć do najkorzystniejszej oferty i wybrać tani kredyt. Dzięki temu uzyskasz pieniądze na wymarzoną podróż egzotyczną bez obaw o konieczność zwrócenia pożyczonej kwoty wraz z odsetkami np. wynoszącymi 50% wartości kredytu. 

Poza wysokością oprocentowania, zwróć także uwagę na okres kredytowania. W niektórych bankach możesz liczyć na spłatę zaciągniętego zobowiązania w okresie 120 miesięcy. Dzięki temu wysokość comiesięcznej raty nie będzie dla ciebie zbyt dużym obciążeniem. Warto więc pomyśleć o kredycie – czasami to jedyny sposób na realizację swoich pasji oraz podróżniczych pragnień. Wspomnienia z takich wyjazdów są bezcenne i warte każdych pieniędzy.

Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Majówka nad morzem - jak się do niej przygotować?
Początek maja to doskonała okazja do tego, by choć na kilka dni odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku,...
Wymarzony telefon dla podróżnika - Apple iPhone 7
Podróżowanie to coś więcej niż przygoda, to właściwie styl życia, którego może spróbować każdy. A wiernym...
Tania suszarka podróżna - na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Szukasz dobrej suszarki do włosów, która jednocześnie będzie mogła bez problemu zmieścić się w torebce...
Ciepłe kraje jesienią? Gdzie warto pojechać?
Jesienna aura wcale nie oznacza, że można zapomnieć już o wyjazdach wakacyjnych. To okres, gdy w wielu...
Imprezy integracyjne nad morzem
Trudno liczyć na to, że firma będzie odnosić sukcesy, jeśli jej pracownicy nie czują się dobrze w swoim...