Wakacje gwiazd – luksusowo i w szpilkach

Gwiazdy show biznesu mają wiele pracy przez cały rok, ale znajdują trochę czasu na wakacje. Część z nich wypoczywa najchętniej za granicą, gdzie mają gwarantowaną piękną pogodę, luksusowe hotele i ciepłe morze. Taki urlop jest okazją do naładowania wewnętrznych baterii i nabrania energii do pokonywania kolejnych trudności w zawodowym i prywatnym życiu.

Gorące wakacje

Doda – Dorota Rabczewska, sama siebie tytułująca królową, na pewno ma w Polsce tysiące fanów. Jej piosenki były niegdyś na ustach wszystkich. Dziś jednak jej kariera wydaje się zawieszona od kilku lat, ale być może reaktywowanie zespołu Virgin z Dodą w roli wokalistki to zmieni. Tymczasem Doda postanowiła znaleźć czas na wakacje.

W lipcu, jak informowało „Party” wybrała się najpierw do Portugalii, a następnie poleciała na Majorkę. Relację z jej wakacji można było zobaczyć na koncie artystki na Instagramie, gdzie pochwaliła się wieloma zdjęciami z urlopu. Szczególnie zauważalna była czerwona, głęboko wydekoltowana kreacja. Ukazywała ona zmysłowo tatuaż artystki, znajdujący się na plecach i piękny dekolt z przodu.

Nawet w czasie wakacji z dala od domu, Doda nie rezygnuje z bycia sobą i ze swoich seksownych strojów. Kiedy wypoczywała na hiszpańskich Balearach, nawet na plaży nie przestawała wyglądać jak prawdziwa diwa. Miała na sobie złote bikini i złote szpilki, choć w takim obuwiu niekoniecznie było jej wygodnie na piasku. Zdjęcia w tej stylizacji powstały w barze przy plaży, który należał do hotelu, w jakim wypoczywała wokalistka.

Na zakończenie lata Doda pojechała ponownie do Hiszpanii, aby korzystać z ostatnich promieni słońca w czasie tych przedłużonych nieco wakacji. We wrześniu zameldowała się w hotelu w hiszpańskiej Marbelli, w południowej części tego kraju. Na urlop zabrała przyjaciół, z którymi wieczorami imprezowała w kurorcie.  


Zagraniczne wojaże Dody

Podróżowanie i wypoczywanie w najlepszych hotelach w ciepłych kurortach nadmorskich na świecie, weszło już chyba w krew Dody. Od lat można podziwiać w serwisach społecznościowych liczne fotografie dokumentujące jej wakacje. W 2014 roku wybrała się do Turcji. Podczas urlopu robiła zdjęcia i nagrywała krótkie filmiki, które wrzucała na swoje konta w mediach społecznościowych.

W październiku 2015 roku Doda wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – Dżagą, pojechała do ulubionej Hiszpanii, aby świętować jego urodziny. Piosenkarka uwieczniła swoje późne wakacje na zdjęciach, które opublikowała na Instagramie.

Wcześniej wokalistka wielokrotnie jeździła do kurortów europejskich, ale i wybrała się na przykład wraz z ówczesnym mężem – Radosławem Majdanem do Meksyku, na „podróż życia”. Z kolejnym partnerem, Adamem Darskim vel. Nergalem w 2010 roku wypoczywała na greckiej wyspie – Krecie. Zakochani spędzili dwa tygodnie w hotelu Aldemar Knossos Royal w Hersonissos.

Sama Doda podkreśla, że wakacje są dla niej ważnym czasem w życiu i lubi się dzielić swoimi pozytywnymi emocjami z fanami za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Skakać każdy może, czyli jak rozpocząć skoki spadochronowe?
Skoki spadochronowe zazwyczaj postrzegane są jako sport ekstremalny, który wymaga nie tylko nie lada...
Wakacje nad morzem
Od jakiegoś czasu polskie wybrzeże Bałtyku jest coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów....
Okolice Leszna - co warto zobaczyć?
Leszno to jedno z największych miast województwa wielkopolskiego, położone około 80 km na południe od...
Malediwy - problemy tonącego państwa i rozwiązania dla turystów
Łącząc oferty wszystkich hoteli na Malediwach otrzymamy 17 tys. miejsc noclegowych na 80 wyspach o powierzchni...
Wygodne parkowanie przy lotnisku we Wrocławiu
Każda wycieczka samolotowa wiąże się z odpowiednią organizacją podróży. Jak się okazuje, dla wielu osób...