Tańsze loty do Ameryki Ruszyła super promocja AIR FRANCE KLM

Dzięki promocji na bilety lotnicze do USA, Kanady i Meksyku osoby, które marzyły o wycieczce za Atlantyk będą mogły spełnić swoje marzenie. Europejski przewoźnik lotniczy AIR FRANCE KLM, dzięki współpracy z amerykańskimi liniami DELTA AIR LINES, oferuje bardzo atrakcyjne ceny na przeloty w klasie ekonomicznej w sezonie jesienno-zimowym 2013/2014 na loty do Ameryki Północnej i Meksyku. Warunkiem jest wykupienie biletu do 22 maja br. Liczba dostępnych biletów objętych promocją jest ograniczona.

Osoby wybierające się do USA jesienią i zimą 2013/2014 mają do wyboru kilkanaście miast na terenie całego kraju. Przełom roku jest doskonałym okresem na wypoczynek i zwiedzanie. USA oferuje odwiedzającym szeroki wybór atrakcji turystycznych. W zależności od oczekiwań, można zobaczyć słynne metropolie jak Nowy Jork czy Los Angeles, zabawić się w Las Vegas czy odpocząć w Miami. Do Nowego Jorku i Chicago niezależnie od terminu lotu, bilet kosztuje poniżej 2 000 PLN. Bilet do Miami można kupić już za około 2 270 PLN, a Los Angeles jest w zasięgu ręki już za około 2 250 PLN!

Oferta promocyjna AIR FRANCE KLM dla osób, które planują spędzić zimowy urlop lub Sylwestra 2014 w Kanadzie, obejmuje cztery największe miasta, w tym stolicę kraju – Toronto. Można odwiedzić też przepiękne Vancouver, spróbować francuskiej kuchni w Montrealu i zwiedzić Calgary. Kanada jest doskonałą propozycją na zimowy wypoczynek dla narciarzy i snowbordzistów. Trzykrotny gospodarz zimowej Olimpiady, dysponuje doskonałymi ośrodkami i trasami narciarskimi. Do Toronto można polecieć już za około 1 900 PLN, Montreal jest dostępny w cenie około 2 400 PLN, a Vancouver i Calgary kosztuje około 2 700 PLN. Miłośnicy pięknej pogody, ciekawych zabytków i wyśmienitej kuchni mają do wyboru również Mexico City w cenie około 3 000 PLN.

– Kilka razy w roku staramy się zaproponować naszym Klientom pulę biletów po bardzo atrakcyjnych cenach. Tym razem promocja obejmuje loty do Ameryki Północnej i Mexico City na wyloty w terminach od 1 listopada do 16 grudnia 2013 oraz od 25 grudnia 2013 do 28 lutego 2014. Warunkiem jest wykupienie biletu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki współpracy z naszym amerykańskim partnerem – DELTA AIR LINES – możemy zaoferować bogatą siatkę połączeń do Ameryki Północnej i Mexico City w super promocji – powiedział David Garcia, dyrektor AIR FRANCE KLM na Polskę

Ceny zawierają opłaty lotniskowe. Promocja potrwa do 22 maja 2013 roku. Szczegółowe warunki promocji można sprawdzić na stronach internetowych przewoźników: www.airfrance.pl, www.klm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całej Polski.

AIR FRANCE KLM 

AIR FRANCE KLM jest największą europejską grupą w branży transportu lotniczego, której struktura obejmuje spółkę holdingową oraz dwie linie lotnicze. Każda z nich zachowała swoją markę i tożsamość. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam. Linie te obsługują ogromną, globalną siatkę połączeń zbudowaną wokół lotnisk – hubów Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol. Obecnie Grupa może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów rocznie, 243 obsługiwanymi portami lotniczymi
w 103 krajach i flotą 573 samolotów w eksploatacji. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: http://corporate.airfrance.com i www.klm.com.

PR

LA

 

Stowarzyszenie APEX organizuje konkurs nagród pasażerów w 2015 roku (Centrum Prasowe PAP)
Oceny pasażerów pomogą określić, które linie lotnicze zapewniają największy poziom satysfakcji klienta.
Podróżowanie w pojedynkę nie jest takie straszne
Marzysz o ciekawych podróżach i odkrywaniu nieznanych zakątków świata? Chcesz odbyć ciekawą wyprawę,...
Kontrowersje wokół Ryanaira
Trudno wskazać linię lotniczą równie kontrowersyjną, co Ryanair. Irlandzki przewoźnik to na tle konkurencji...
Profil współczesnego podróżnika. Raport Sky4Fly
Rośnie liczba osób, które decydują się na internetową rezerwację biletów lotniczych. Jakie są tego przyczyny?...
Historia marki LOT
LOT jest największym polskim przewoźnikiem lotniczym obecnym na rynku od ponad 77 lat. Firma działa na...