Stowarzyszenie APEX organizuje konkurs nagród pasażerów w 2015 roku (Centrum Prasowe PAP)

Oceny pasażerów pomogą określić, które linie lotnicze zapewniają największy poziom satysfakcji klienta.

NOWY JORK, 5 maja 2015 r. /PRNewswire/ – Opinie pasażerów, którzy w ostatnim okresie odbyli podróż liniami lotniczymi, mogą pomóc w wyłonieniu przewoźnika zapewniającego największe zadowolenie klienta. Plebiscyt uznany za najbardziej prestiżowy w branży i oparty na faktycznych ocenach klientów, Nagrody Pasażerów to coroczny konkurs, w którym podróżni z całego świata mogą określić swój poziom satysfakcji poprzez wypełnienie ankiety internetowej.

Konkurs umożliwia pasażerom dzielenie się swoimi opiniami na temat usług świadczonych przez linie lotnicze w trakcie lotu i jest źródłem wartościowych i szczerych komentarzy na temat obsługi. Respondenci oceniają przewoźników między innymi na podstawie usług naziemnych, komfortu na pokładzie, dostępnych możliwości rozrywki i łączności. Podróżni mogą wypełnić dostosowywalną ankietę na stronie: www.passengerchoiceawards.com dowolną ilość razy w okresie od 1 maja do 30 czerwca tego roku.

“Każda ankieta przechodzi tabulację z zachowaniem naukowej precyzji wykonywaną przez firmę Nielsen przodującą w dziedzinie badań konsumenckich. Dzięki temu możliwe jest dokonanie oceny linii lotniczych na całym świecie pod kątem osiągnięć – wyjaśnia Russ Lemieux, dyrektor wykonawczy organizacji APEX, stowarzyszenia stojącego na straży satysfakcji klientów korzystających z usług linii lotniczych (ang. Airline Passenger Experience Association). – Przewoźnicy biorący udział w konkursie nie tylko mają dostęp do komentarzy klientów, ale także presja przyznawanych nagród zachęca linie do pracy nad zwiększeniem satysfakcji klienta ze świadczonych usług” – dodaje dyrektor.

Zwycięzcy ogłaszani są każdej jesieni podczas gali wręczenia nagród organizacji APEX, która w tym roku odbędzie się 28 września w Portland w stanie Oregon w Stanach Zjednoczonych. Finaliści konkursu zostaną wyłonieni na podstawie opinii pasażerów, a członkowie organizacji APEX wybiorą zwycięzców. Firma OnBoard International jest w tym roku sponsorem zapewniającym usługi tłumaczeniowe w ramach Nagród Pasażerów 2015 r.

O Nagrodach Pasażerów

Konkurs Nagrody Pasażerów powstał w celu umożliwienia pasażerom linii lotniczych przekazywania swoich komentarzy na temat jakości świadczonych usług. Ankietę wypełnić można na stronie: www.passengerchoiceawards.com. Warto także odwiedzić strony Nagród Pasażerów w portalach Facebook i Twitter.

APEX

Airline Passenger Experience Association (APEX), czyli stowarzyszenie stojące na straży satysfakcji klientów korzystających z usług linii lotniczych to sieć firm i ekspertów niezrzeszonych działających w obszarze zapewniania najwyższego poziomu zadowolenia pasażerów na całym świecie. Każdego dnia członkowie organizacji APEX oceniają satysfakcję klientów poprzez presję społeczności i wpływają na polepszenie każdego aspektu usług przewoźników, od projektów, planowania i rozmieszczenia siedzeń, rozrywkę i systemy komunikacji na pokładach lotów komercyjnych, do salonów na lotniskach i posiłków na pokładzie. Celem stowarzyszenia APEX jest umocnienie branży i zwiększenie szans na rozwój przedsiębiorczości przez edukację, innowację, spotkania biznesowe i reputację.

 

Źródło: Airline Passenger Experience Association (APEX)

Źródło informacji: PR Newswire

Centrum Prasowe PAP

Oferta ,,tylko bagaż podręczny" na niektórych bezpośrednich połączeniach międzynarodowych
W celu obniżenia ceny biletu UIA wprowadza taryfę "tylko bagaż podręczny" na niektórych bezpośrednich...
Podążaj szlakiem odkrywców! Ameryka Północna w najnowszej ofercie niskich cen KLM
Tylko przez 3-dni podczas akcji ,,Dni ulotnych okazji" taniej można polecieć do USA lub Kanady!
Finnair otwiera nowe sezonowe połączenie do Tromso
Fińskie linie lotnicze Finnair poinformowały o otwarciu w nadchodzącym sezonie zimowym nowego połączenia...
Tańsze loty do Ameryki Ruszyła super promocja AIR FRANCE KLM
Dzięki promocji na bilety lotnicze do USA, Kanady i Meksyku osoby, które marzyły o wycieczce za Atlantyk...
Wykaz linii lotniczych podlegających zakazowi wykonywania przewozów w UE
Komisja Europejska dokonała aktualizacji wykazu linii lotniczych podlegających zakazowi wykonywania przewozów...
Świat staje otworem
Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku granice otworzyły się i wreszcie można było...