Sopocki prestiż, który sprzyja interesom

Atmosfera miejsca, w którym robisz interesy może znacząco wpłynąć na efekty negocjacji.

Skorzystaj z uroków miasta
Sopot, jeden z najpiękniejszych polskich kurortów. Z jednej strony, pełen jest niezwykle nowoczesnych, luksusowych hoteli, z drugiej strony, wystarczy pójść na spacer na słynne molo, żeby mieć wrażenie, że czas się zatrzymał. O niezwykle urokliwej atmosferze miasta decyduje także piękna sopocka plaża. W takim miejscu interesy mogą być prawdziwą przyjemnością. Po zakończonych spotkaniach możemy przejść się właśnie na molo, albo do jednej z kawiarenek na Monciaku. Nawet jeśli w Sopocie jesteśmy zaledwie na chwilę, warto zakosztować atmosfery tego miejsca.

Prestiżowy hotel
Najpiękniejsze widoki nie wynagrodzą nam niewygód, jakich możemy doświadczyć w hotelu. Dlatego udając się w interesach do obcego miasta, warto zrobić dobry research w bazie hotelowej i wybrać ten, który cieszy się nieposzlakowaną opinią i renomą w branży. Takim miejscem jest Bayjonn Hotel. Jest to nowoczesny, luksusowo wyposażony obiekt hotelowy, który nadaje się zarówno na kameralne spotkania biznesowe, jak też i na firmowe konferencje. Dzięki dogodnemu położeniu (300 metrów od sopockiej plaży) staje się także idealnym miejscem na zaplanowanie weekendu, podczas którego możemy odpocząć po zawodowych spotkaniach.Dlaczego właśnie ten hotel świetnie nadaje się do celów biznesowych? Po pierwsze, jego załoga rozumie doskonale potrzeby osób, które przyjeżdżają także po to, by pracować a nie tylko wypoczywać w Sopocie. Zakres świadczonych usług obejmuje na przykład możliwość porannego budzenia, opcję złożenia kosztowności, czy drogiego sprzętu elektronicznego w zabezpieczonym sejfie, czy zapewnienie transferu między hotelem a lotniskiem. Korzystanie z Internetu, kopiowanie, czy drukowanie dokumentów nie stanowi tu żadnego problemu. Dla osób, które chcą być bardziej mobilne dobrą opcją będzie realizowana w ramach usług hotelowych wypożyczalnia samochodów. Będąc w pośpiechu, możesz nawet nadać paczkę, czy wysłać list za pośrednictwem hotelu. Dużym ułatwieniem dla osób, które potrzebują zabrać ze sobą w podróż dzieci jest pracująca w hotelu opiekunka. Ma to szczególne znaczenie na przykład dla młodych mam, które chcą być aktywne w pracy.


Bayjonn Hotel dobrze sprawdza się również podczas konferencji i seminariów firmowych. Posiada salę konferencyjną z dostępem do Internetu, wyposażoną w rzutnik i flipchart. Za dodatkową opłatą istnieje także możliwość zorganizowania cateringu dla gości spotkania. Ze względu na dogodne położenie i możliwość przenocowania gości w pokojach hotelowych. Bayjonn to dobry pomysł jeśli chodzi o organizację większego eventu. Dodatkowo o sprawną organizację dba wykwalifikowany Koordynator do spraw konferencji. Bezpieczeństwo gości zapewnia całodobowa ochrona obiektu, a w razie nagłego wypadku, na miejscu jest opieka medyczna.


Po spotkaniach biznesowych uczestnicy mogą skorzystać ze znajdujących się w hotelu sali fitness i sauny. Warta odwiedzenia jest też hotelowa restauracja, słynąca z wykwintnej, tajskiej kuchni. Powinniśmy także zachęcić naszych kontrahentów do wybrania się na spacer po Sopocie – na pewno wprawi ich to w dobry nastrój, który będzie sprzyjał naszym interesom.


Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Skakać każdy może, czyli jak rozpocząć skoki spadochronowe?
Skoki spadochronowe zazwyczaj postrzegane są jako sport ekstremalny, który wymaga nie tylko nie lada...
Wakacje nad morzem
Od jakiegoś czasu polskie wybrzeże Bałtyku jest coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów....
Okolice Leszna - co warto zobaczyć?
Leszno to jedno z największych miast województwa wielkopolskiego, położone około 80 km na południe od...
Malediwy - problemy tonącego państwa i rozwiązania dla turystów
Łącząc oferty wszystkich hoteli na Malediwach otrzymamy 17 tys. miejsc noclegowych na 80 wyspach o powierzchni...
Wygodne parkowanie przy lotnisku we Wrocławiu
Każda wycieczka samolotowa wiąże się z odpowiednią organizacją podróży. Jak się okazuje, dla wielu osób...