Polecane miejsca na szkolenia

Zapraszamy do przeglądu kilku ciekawych obiektów, gdzie szkolenie powinno być prawdziwą przyjemnością. Wyposażone w nowoczesny sprzęt sale plus interesująca okolica to połączenie, które przynosi najlepsze efekty.

Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie
Wystarczy tylko chwila, by zorientować się, że Pałac w Rokosowie to bardzo ciekawe miejsce na szkolenie. Charakterystyczne wieże już z daleka przyciągają uwagę przechodniów i turystów. Obiekt wybudowano w połowie XIX wieku, w stylu neogotyku romantycznego dla Józefa Mycielskiego, następnie jego właścicielem była rodzina Czartoryskich. Otacza go piękny park oparty na motywach naturalnego krajobrazu, z cennym drzewostanem. W zabytkowych wnętrzach znajdują się 4 sale szkoleniowe wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnienie bezprzewodowe czy kabiny tłumaczeń symultanicznych. Można w nich zaadaptować szkolenie zarówno na kilka osób, jak i kilkadziesiąt. Na salach mogą się odbywać także szkolenia połączone z częścią rozrywkowo-integracyjną. Dużo możliwości rekreacyjnych oferuje też malowniczy park.

Rancho Pod Bocianem
Obiekt nawiązujący stylem do staropolskiego dworu położony jest w Przypkach, niewielkiej miejscowości w okolicach Warszawy. We wnętrzach Dworu mieści się hotel (35 pokoi) oraz zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. W jego skład wchodzą 4 sale, z czego największa (Wielka Polana) pomieści nawet 200 osób. Atutem obiektu szkoleniowego jest ponad 20 ha ziemi, na której zgromadzono liczne atrakcje: park linowy, tor off-roadowy, mini pole golfowe, staw z możliwością wędkowania, chatę rybaka, ogród z dwiema Wiatami Grillowymi, strzelnicę, czy boisko.

Wrocławskie Centrum Kongresowe
Kompleks Hali Stulecia we Wrocławiu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Polsce. W skład kompleksu znajdującego się w malowniczym Parku Szczytnickim wchodzi historyczny budynek Hali Stulecia, Wrocławskie Centrum Kongresowe czy słynna Pergola otaczająca największą w naszym kraju multimedialną fontannę. Obiekt znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Powierzchnia 14 tysięcy metrów kwadratowych umożliwia organizację wydarzeń na najróżniejszą skale, od małych kameralnych szkoleń, po imprezy masowe.

PENSJONAT KAZIMIERSKI
Pensjonat Kazimierski położony jest w zabytkowym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Unikatowa architektura i atmosfera panująca w tym miejscu przyciąga turystów, malarzy czy fotografów z całej Polski. Dzięki bazie konferencyjnej coraz częściej goszczą w nim uczestnicy szkoleń czy konferencji. Profesjonalne centrum konferencyjne w Pensjonacie Kazimierskim zapewnia dwie sale biznesowe (na 98 i 56 osób), a także noclegi dla uczestników (24 komfortowe pokoje, 1 apartament). Ponadto do dyspozycji gości jest Strefa Relaksu i restauracja, w której można spróbować przysmaków oraz win z całego świata.

Hotel Mistral Sport****
Czterogwiazdkowy Hotel Mistral Sport położony jest w pięknej okolicy wśród kaszubskich wzgórz i lasów, w okolicy Jeziora Żarnowieckiego. Obiekt znany jest nie tylko z malowniczego krajobrazu, ale też z tego, że podczas Euro 2012 mieszkała w nim reprezentacja Hiszpanii. Zwycięstwo w tym turnieju udowadnia, że piłkarze z tego kraju nie narzekali na warunki zakwaterowania. Korzystali między innymi z położonej około 300 metrów od obiektu sali widowisko-kinowej, którą można dziś wynająć na szkolenie czy spotkanie firmowe. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, ekran wielkoformatowy, kurtynę rozsuwaną, telefon i pomieści maksymalnie 190 widzów w układzie teatralnym.Turystyka
Początki turystyki sięgają okresu starożytności, kiedy to odbywały się wędrówki ludów w celach religijnych....
Turystyka
Początki turystyki sięgają okresu starożytności, kiedy to odbywały się wędrówki ludów w celach religijnych....
Turystyczna Akademia Biznesu Internetowego
Turystyczna Akademia Biznesu Internetowego to program darmowych szkoleń skierowany do firm branży turystycznej...
Moda na SPA - Hotele SPA
Ośrodki hotele SPA miejsca na relaks, wypoczynek, regenerowanie sił i poprawienie urody i zdrowia ale...
Ośrodki jeździeckie - sposób na relaks, ale także na spotkanie biznesowe.
W Polsce już od dłuższego czasu panuje moda na aktywny wypoczynek. Stało się tak, dlatego, ponieważ szerokie...
Wakacje, lecz nie dla wszystkich.
Właśnie rozpoczął się okres wakacyjnych urlopów. A w ostatnim czasie w firmach bazowym tematem numer...