Pałac i Folwark Galiny wyróżniony certyfikatem

Pałac i Folwark Galiny po raz trzeci otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Tytuł przyznawany jest przez Kapitułę, w której skład wchodzą specjaliści z rozmaitych dziedzin oraz celebryci zainteresowani promocją miejsc wypoczynkowych przyjaznych rodzinom z dziećmi.

Obiekty uhonorowane tytułem HPR to miejsca szczególne w których dzieci, ich opiekunowie i przyszłe mamy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Obiekt musi spełniać surowe wymogi zarówno pod kątem wyposażenia jak i życzliwego podejścia do najmłodszych gości. Zgodnie z procedurą przyznania lauru, członkowie kapituły odwiedzają hotele biorące udział w programie, a następnie wypełniają szczegółową ankietę, w której oceniają dostępne atrakcje, wyposażenie i inne ułatwienia dla rodzin.

Dla naszego obiektu jest to niezwykle ważne wyróżnienie. Członkowie kapituły gościli w naszych progach i na podstawie swoich doświadczeń postanowili wysoko ocenić propozycję Galin – mówi Małgorzata Czeczora, manager Pałacu i Folwarku Galiny. Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony najbardziej wymagających gości- dzieci. Mamy nadzieję, że stale rozwijany program organizacji czasu dla najmłodszych będzie w dalszym ciągu spełniał najwyższe wymagania naszych najmniejszych gości­ – dodaje Czeczora.


Plebiscyt „Hotel Przyjazny Rodzinie” organizowany jest od 2009 roku. Rok później Pałac i Folwark Galiny został wyróżniony po raz pierwszy, plasując się od tego czasu w czołówce rankingu.

Więcej informacji na temat oferty Pałacu i Folwarku Galiny można znaleźć na stronie www.palac-galiny.pl.

***

Pałac i Folwark Galiny to położony koło Bartoszyc hotel oraz stadnina koni. W skład kompleksu wchodzą wybudowany w XVI w. jedyny na Warmii pałac w stylu renesansowym, wieża zegarowa, wozownia, stajnia, oficyna, oranżeria oraz budynek przypałacowy z basztami. W budynkach majątku znajdują się hotel, stajnie oraz sale konferencyjne. Pałac otoczony jest 4-hektarowym ogrodem, na terenie posesji znajduje się również maneż i parkur. Od 1995 roku zabytkowe pomieszczenia poddawane są systematycznej renowacji, która przywraca im dawny blask. Wnętrza majątku nawiązują bezpośrednio do stylu, w którym były pierwotnie urządzone. Do kompleksu przynależy 250-hektarowa działka, gdzie aktywnie czas spędzać mogą goście hotelu. Obiekt trzykrotnie zdobywał wyróżnienie „Hotel przyjazny rodzinie”. Więcej informacji o Pałacu i Folwarku Galiny i jego aktualnej ofercie można znaleźć na stronie www.palac-galiny.pl.

 

Makao - Kościół św. Pawła
Makao zajmuje obszar niewielkiego półwyspu oraz Taipę i Coloane, dwie wyspy połączone ze sobą i z lądem...
Nieznana Brazylia - Fortaleza
Stolica stanu Ceara jest znana z wspaniałych plaż: przepiękne i długie poprzecinane czerwonymi klifami,...
Kalmar i Olandia- wizytówka Szwecji
Drzewa przypominają tu trolle, zamki są wspomnieniem dumnej przeszłości, osady pamiętają cywilizację...
Malaria ciągle zabija podróżnych
Malaria może być śmiertelnie groźna dla podróżników. Dlatego przed wyjazdem do kraju, w którym choroba...
Wakacje 2011
Urlopowe koszty w Polsce i na świecie.