Minister gospodarki nagrodzi najlepsze rozwiązania dla branży hotelarskiej

Ruszył „Konkurs o Nagrodę Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2015”. Mogą w nim wziąć udział wystawcy targów, którzy prowadzą działalność eksportową. Organizator konkursu i gospodarz 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, firma MT Targi Polska, przyjmuje zgłoszenia do 25 września.

Targi WorldHotel to największe w Polsce biznesowe spotkanie przedstawicieli sektora hotelarskiego z producentami oraz dostawcami produktów, usług oraz najnowszych rozwiązań dla obiektów noclegowych. Celem konkursu, w który angażuje się resort gospodarki, jest wsparcie i promocja polskich przedsiębiorstw posiadających rozwiązania dla branży hotelarskiej.

Zyskaj klientów i zdobądź prestiżowe wyróżnienie

Dla przedsiębiorców, którzy będą wystawcami Targów WorldHotel, udział w konkursie to szansa na zyskanie prestiżowej nagrody ministra gospodarki. Jest ona nie tylko potwierdzeniem szczególnych osiągnięć firmy w działalności eksportowej, ale także znakiem najwyższej jakości produktów mogących konkurować na rynkach zagranicznych. Tym samym jest to okazja do wyróżnienia oferty spośród konkurencji.

Do konkursu mogą być zgłoszone produkty i usługi, które cechuje nowoczesna technologia, funkcjonalność, walory ekonomiczne, zgodność z wymogami technicznymi obiektów hotelarskich oraz potencjał eksportowy. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Nagrody pieniężne

Spośród nominowanych produktów i usług Jury wybierze zwycięzców, którym przyznane zostaną nagrody pieniężne ufundowane przez ministra gospodarki. Za zajęcie 1. miejsca zwycięska firma otrzyma 20 tys. zł, za 2. – 15 tys. zł, za 3. – 10 tys. zł. Oficjalne rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 13 października podczas oficjalnego otwarcia Targów WorldHotel 2015.

Informacje organizacyjne

Targi WorldHotel 2015 odbędą się w dniach 13-15 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Patronat honorowy sprawuje Janusz Piechociński, wiceprezes Rady Ministrów i minister gospodarki. Więcej informacji na temat konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy konkursu znajdują się na stronie www.worldhotel.pl.

_______

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

ZGŁOŚ SIĘ I WYJEDŹ Z TRAVELEREM DO SZWAJCARII RUSZA III EDYCJA TRAVELER ADVENTURE TEAM
Chcesz przeżyć niezapomniane chwile i wyjechać z Travelerem, firmą Samsung oraz fotografem Marcinem Dobasem...
Targi EuroGastro - wszystko dla profesjonalnej gastronomii
Oferta wystawców 20. edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro będzie bardzo różnorodna,...
10. EDYCJA NAGRÓD TRAVELERY 2016
Redakcja National Geographic Traveler ogłasza nominowanych do dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu...
Surfing w Portugalii z Garrettem McNamara
McNamara, zdobywca rekordu Guinnessa za surfowanie na największej fali w historii, kontynuuje w portugalskim...
V EDYCJA PLEBISCYTU BEST HOTEL AWARD 2015 ZAKOŃCZONA!
Już po raz piąty przyznano prestiżowe Nagrody Best Hotel Award. Plebiscyt organizowany przez portal rezerwuje.pl...
,,H 2030 - hotel przyszłości" - strefa pokazowa na Targach WorldHotel
Nowością 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będzie strefa pokazowa...