ZGŁOŚ SIĘ I WYJEDŹ Z TRAVELEREM DO SZWAJCARII RUSZA III EDYCJA TRAVELER ADVENTURE TEAM

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile i wyjechać z Travelerem, firmą Samsung oraz fotografem Marcinem Dobasem na pełną przygód wyprawę do Berna i Oberlandu berneńskiego w Szwajcarii? Teraz masz szansę! Wystartował konkurs, w którym zostanie wyłoniona ekipa na letnią edycję Traveler Adventure Team!

Po raz kolejny szukamy prawdziwych zapaleńców, którzy uwielbiają przygody, adrenalinę, mają swoje pasje i nie boją się przekraczać granic. Piękna Szwajcaria czeka na was! Zapraszamy! – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

Do trójki szczęśliwców dołączą blogerzy, czyli: Karol i Ola z Busem Przez Świat oraz Karol z Kołem Się Toczy. A jakie atrakcje ich czekają? Pływanie w rzece Aare. Odwiedziny serowarni pokazowej, aby posmakować prawdziwego szwajcarskiego sera. Wysokie klify, z których będzie można zjechać na linie! Wszystko to przy wsparciu technologicznym firmy Samsung, która nie zostawi uczestników bez niezbędnych gadżetów! Reszta niech będzie niespodzianką!

Co zrobić, aby znaleźć się w ekipie Traveler Adventure Team? Wystarczy wejść na stronę http://www.tat.national-geographic.pl/ wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do zgłoszenia wykonane przez siebie 3 fotografie oraz tekst do 1 tys. znaków z uzasadnieniem „Dlaczego właśnie Ty powinieneś jechać na Traveler Adventure Team?”. Czekamy do 20 maja! Do wygrania atrakcyjne nagrody, czyli 3 zestawy produktów od firmy Samsung: Smartfon Samsung Galaxy S7, Samsung Gear S2 oraz Samsung Gear VR lite.

Relacja z wyjazdu prowadzona na bieżąco na blogu http://www.tat.national-geographic.pl/ oraz na facebookowym profilu NG Traveler https://www.facebook.com/ngtraveler .

 

 

Komfortowy nocleg nad morzem z wyżywieniem: Odkryj uroki Trzęsacza
Wakacje nad morzem to marzenie wielu osób, które pragną oderwać się od codzienności i cieszyć się błogim...
5 Europejskich Destynacji na tani kilkudniowy wyjazd
Podróże po Europie nie muszą być drogie, nawet jeśli planujesz kilkudniową wycieczkę bez długiego urlopu....
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...