,,H 2030 – hotel przyszłości” – strefa pokazowa na Targach WorldHotel

Nowością 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będzie strefa pokazowa „H 2030 – hotel przyszłości”. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej będzie można poznać najnowsze trendy w projektowaniu i wzornictwie, a także wysłuchać inspirujących prelekcji. Targi WorldHotel odbędą się w dniach 13-15 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Targi WorldHotel to wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży HoReCa. Tematyka aranżacji wnętrz hotelowych będzie szeroko prezentowana w strefie pokazowej, w której zostaną przedstawione najnowsze trendy w designie. Będzie tam można również zasięgnąć porad ekspertów, a także zobaczyć jak artyści tworzą mural, który jest coraz częściej wykorzystywany jest jako dekoracja wnętrz budynków.

Pokazowy hotel

Przestrzeń pokazowa „H 2030 – hotel przyszłości” składać się będzie ze stref hotelowych, które zostały zaprojektowane przez polskich młodych designerów, a wyposażone przez czołowe firmy na rynku hotelarskim. W założeniu mają one stanowić inspirację w urządzaniu hotelowego pokoju, łazienki, lobby, ogrodu czy spa, jak również pokazać najnowsze na rynku produkty oraz nowatorskie rozwiązania.

Klimatyczne wnętrza

W czasie trzech dni trwania targów w strefie H 2030 odbędą się panele tematyczne, podczas których eksperci opowiedzą o czynnikach mających wpływ na charakter wnętrza. Będzie mowa o doborze materiałów, roli oświetlenia, meblach, tapetach i podłogach we wnętrzach, a także nowoczesnych rozwiązaniach wyświetlania obrazów. Dodatkowo poruszone będą również tematy ogrzewania w kontekście aranżacji przestrzeni. Prelegenci opowiedzą też o nowoczesnym projektowaniu i tworzeniu wyjątkowych wnętrz, które wpłyną na doświadczenia przebywających w nich gości hotelowych.

Informacje organizacyjne

Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Do 11 października można jej dokonać online. Program targów oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie www.worldhotel.pl.


Romantyczny weekend w spa - czemu warto?
 Weekend w ekskluzywnym Hotelu Spa to doskonały sposób na spędzenie czasu z drugą połówką. Jest to relaksujące,...
Atrakcje turystyczne w Świeradowie-Zdroju
Świeradów-Zdrój to dość niewielka miejscowość położona na Dolnym Śląsku, która przyciąga do siebie wielu...
Hotel na Mazurach - na co zwracać uwagę wybierając?
Mazury to przepiękna kraina słynąca głównie z jezior. To idealne miejsce do tego, by popływać w nich,...
Planujesz pobyt we Wrocławiu? Oto 3 wskazówki, jak znaleźć najlepszy hotel w mieście
Wrocław to miasto zdecydowanie warte odwiedzenia. Stolica Dolnego Śląska to idealne miejsce zwłaszcza...
Co warto zobaczyć na Dolnym Śląsku? 3 propozycje dla każdego
Dolny Śląsk to prawdziwa kopalnia - dosłownie i w przenośni - atrakcji turystycznych. Znajdziemy tutaj...
4 urokliwe wioski na spokojne wakacje nad morzem
Popularne kurorty nad Bałtykiem przyciągają turystów długimi, malowniczymi plażami, nowoczesnymi hotelami...