Lot do Paryża za mniej niż 100 złotych!

Paryż jest jednym z tych miast, które prawdziwy turysta powinien odwiedzić choćby raz w życiu – choć jedna wizyta to zdecydowanie za mało, aby poznać wszystkie jego uroki. Oprócz takich oczywistych punktów na trasie wycieczki, jak wieża Eiffela czy Łuk Triumfalny, stolica Francji kryje dziesiątki innych miejsc, które warto poznać.


Co zwiedzać w Paryżu?

O tym, co trzeba zobaczyć w Paryżu, powstały grube przewodniki, istnieją także dziesiątki stron pozwalających na poznanie tego niezwykłego miasta. Budowle, ulice, muzea, cmentarze, a także niezliczone kluby i kafejki – to wszystko czeka w jednym mieście, a na tym nie koniec – znajdujące się pod Paryżem Park Asteriksa oraz Disneyland to wspaniała przygoda dla całej rodziny, bazylika Saint-Denis to miejsce, gdzie spoczywają królowie Francji, a czym jest Wersal – tego nikomu wyjaśniac nie trzeba.

Jak szybko i tanio dostać się do Paryża?

Jeśli chcesz dostać się z Polski do Paryża droga lądową, będzie to co najmniej 14 godzin jazdy i koszty wynoszące kilkaset złotych. Znacznie taniej i szybciej wychodzi podróż z Warszawy do Paryża drogą powietrzną, czyli samolotem. Dzięki operującym po całej Europie tanim liniom lotniczym jest to możliwe za kwotę mniejsza niż 100 PLN – i to w obie strony! Ponieważ wylot z Warszawy odbywa się niemal codziennie, można spokojnie zaplanować podróż w dogodnym dla siebie terminie. A gdzie go znaleźć? Tutaj warto polecić serwis Fru.pl, który gromadzi w jednym miejscu wszystkie informacje o lotach linii lotniczych. Dzięki temu można znaleźć najtańszą i najbardziej pasującą ofertę.

Jak wygląda podróż?

Jeśli leci się z Polski, przylot do Paryża ma miejsce dwie godziny po starcie. Połączenia są bezpośrednie, choć można trafić na dłużej trwające rejsy z przesiadkami po drodze, jednak jest to rozwiązanie mocno niepraktyczne – chyba, że chce się wykorzystać czas oczekiwania między jednym a drugim samolotem i zobaczyć przy okazji np. Kopengahę. Jeśli jednak planujemy wylot z Warszawy i przylot do Paryża w najszybszym czasie, wówczas lot bezpośredni to najwygodniejsze rozwiązanie. Najtańsze loty to koszt zaledwie 78 złotych! I co więcej – obejmuje to przelot tam i z powrotem!

City Break w Paryżu, czyli weekend w mieście zakochanych

Interesująca propozycja to City Break w Paryżu, którą oferuje Fru. Są to bilety na przelot do Paryża + miejsce w dobrym hotelu na czas pobytu. To idealna okazja na odpoczynek podczas krótkiego urlopu, długiego weekendu i podobnych dni. Tego typu eskapady nie kosztują dużo – np. lot tam i z powrotem wraz z trzema noclegami to 599 PLN. Warto pomyśleć o takim wyjeździe, aby od czasu do czasu oderwać się od otoczenia!

Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Majówka nad morzem - jak się do niej przygotować?
Początek maja to doskonała okazja do tego, by choć na kilka dni odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku,...
Wymarzony telefon dla podróżnika - Apple iPhone 7
Podróżowanie to coś więcej niż przygoda, to właściwie styl życia, którego może spróbować każdy. A wiernym...
Tania suszarka podróżna - na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Szukasz dobrej suszarki do włosów, która jednocześnie będzie mogła bez problemu zmieścić się w torebce...
Ciepłe kraje jesienią? Gdzie warto pojechać?
Jesienna aura wcale nie oznacza, że można zapomnieć już o wyjazdach wakacyjnych. To okres, gdy w wielu...
Imprezy integracyjne nad morzem
Trudno liczyć na to, że firma będzie odnosić sukcesy, jeśli jej pracownicy nie czują się dobrze w swoim...