Kamerki Gdańsk ? zobacz miasto nie ruszając się z domu.

Zapewne nie raz marzy nam się żeby gdzieś pojechać, a niejednokrotnie chcieli byśmy już gdzieś tam być. W domu ciągłe obowiązki , praca i nieustanna gonitwa, chciało by się zrobić jakiś miły przerywnik, znaleźć jakąś odskocznie od tej codzienności. Ale nie zawsze się da ot tak po prostu już wyjechać, w takim wypadku małą namiastką takiego wyjazdu, chwilowym oderwaniem się od codzienności może być pooglądanie sobie jakichś ciekawych miejsc dzięki zainstalowanym tam kamerką. Dzisiejsza technika nam to umożliwia i możemy to zrobić w każdej chwili. Wystarczy dostęp do komputera lub smartfona. Taka wizyta on-line co prawda wyjazdu nie zastąpi ale może nas zdeterminować do poważnego zajęcia się sprawą zaplanowania krótszego lub dłuższego wypoczynku. A na razie może nam chwilowo poprawić nastrój. Jeśli już mamy coś pooglądać, to na pewno Gdańsk będzie dobrym wyborem. Miasto z wieloma zabytkami i licznymi ciekawymi miejscami, które umożliwiają nam zobaczenie na żywo kamerki Gdańsk ma piękną starówkę i ona znajduje się w zasięgu kilku kamer, wiec możemy ją podziwiać z perspektywy kilku miejsc, niektóre kamery są nawet obrotowe i umożliwiają nam zobaczenie szerokiej panoramy.

 

Oglądaj Gdańsk dzięki camerainfo.pl

 

Zobaczenie Gdańska i wielu innych ciekawych i interesujących miejsc, umożliwia nam serwis internetowy www.camerainfo.pl . Znajdziemy tam wiele widoków z kamer, które transmitując obraz na żywo przeniosą nas w wiele atrakcyjnych lokalizacji, od gór po wybrzeże więc naturalnie zobaczymy też Gdańsk Kamerki dostępne w tym serwisie pozwalają zobaczyć nam panoramę starego miasta z jego wieloma charakterystycznymi budynkami, między innymi możemy dostrzec oryginalną, czarną bryłę z seledynowym dachem Teatru Szekspirowskiego, jedynego takiego w którym w ciągu kilku minut możemy przenieść się na otwarta przestrzeń, ponieważ obiekt ten wyposażono w otwierany dach. Sukcesywnie będzie serwis udostępniał kolejne kamery w obrębie starego miasta aby można było oglądać inne znane miejsca jak rejon Motławy ze znanym zabytkowym żurawiem portowym oraz okolice Długiego Targu z fontanną Neptuna. Miłośnicy żeglarstwa i sportów wodnych na pewno ucieszą się z możliwości oglądania na żywo przystani jachtowych.

 

 

 

 

Kamerki Gdańsk Górki Zachodnie

 

W dzielnicy Gdańska – Górkach Zachodnich mamy możliwość śledzenia on-line sytuacji i pogody jaka aktualnie panuje w dwu znanych marinach, zlokalizowanych na zachodnim brzegu Wisły Śmiałej. Podgląd jest możliwy dzięki ruchomemu obiektywowi zainstalowanej tam kamerki Gdańsk Górki Zachodnie z uwagi na swoje dogodne położenie u ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, stało się miejscem gdzie zadomowiły się kluby żeglarskie. Możemy zobaczyć pomosty i nabrzeża przystani Narodowego Centrum Żeglarstwa oraz Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego AZS. Możemy zobaczyć cumujące jachty oraz śledzić ruch w przystani i na Wiśle. W zasięgu kamerki jest też część Zatoki Gdańskiej, falochron u ujścia rzeki, plaża w Górkach Zachodnich i rozlewisko jakie tworzy w tym rejonie Wisła Śmiała. W oddali widać też kolejną przystań jachtową, gdzie swoją siedzibę ma Jachtklub Stoczni Gdańskiej.

Korzystając z serwisu camerainfo.pl , mamy jeszcze możliwość zobaczyć mariny znajdujące się w niewielkiej odległości od Gdańska, a mianowicie w Gdyni oraz na Sopockim Molo.

Po zdrowie i urodę do Sopotu – poznaj Sopot.

Znajdziemy tutaj również mnóstwo innych kamer które z pewnością nas zainteresują i również mogą się stać miłym przerywnikiem w naszej codzienności oraz ewentualną inspiracją do zaplanowania wyjazdu do kolejnych ciekawych miejsc.

Gdzie pojechać kamperem w Polsce?
Marzy wam się objazdówka po Polsce? Świetnie się zatem składa! Z myślą o wielbicielach podróżowania kamperem...
Ustroń - noclegi w górach, uzdrowiskowy klimat i atrakcje Beskidu Śląskiego
Malowniczy Ustroń leży w województwie śląskim. Najbardziej znany jest z licznych uzdrowisk i sanatoriów,...
Warszawa jako biznesowe centrum kraju. Miejsca na eventy szkoleniowe w Stolicy
Warszawa jest miastem, w którym po zakończonych zajęciach uczestnicy konferencji lub szkoleń mogą znaleźć...
Popularne kierunki na wakacje 2020
Kończy się zima, pogoda nie rozpieszcza i wiele osób narzeka na brak słońca. To najlepsza motywacja,...
Poznaj uroki Beskidu Sądeckiego
Życie jest zbyt krótkie, by każdy weekendowy wypad spędzać dokładnie w tym samym miejscu. Nic nie stoi...
Długi weekend w Hotelu Sadova
Luksusowy weekend w hotelu to najlepsza forma relaksu. Możesz tutaj odpocząć, oderwać się od rzeczywistości...