Poznaj uroki Beskidu Sądeckiego

Życie jest zbyt krótkie, by każdy weekendowy wypad spędzać dokładnie w tym samym miejscu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by tym razem obrać nowy cel podróży. Beskid Sądecki to jeden z tych regionów, które warto poznać bliżej. Czy wybierając się tam powinniśmy zarezerwować nocleg w Krynicy-Zdrój?

Są osoby, które cenią sobie hotele usytuowane gdzieś na uboczu. Większość jednak woli nocować w pobliżu głównych atrakcji i innych udogodnień. Krynica-Zdrój będąca miastem uzdrowiskowym ma do zaoferowania gościom znacznie więcej i to nie tylko od strony leczniczej. Co jeszcze ciekawego możemy tam robić w wolnym czasie?

Nocleg na jaki w pełni zasługujesz

Urokliwe miejsce to połowa sukcesu, ważne także jest to, w jakim hotelu spędzimy nasz pobyt. Dla własnej wygody warto wziąć pod uwagę jedynie noclegi z wyżywieniem w Krynicy Zdrój. Po śniadaniu serwowanym najczęściej w formie bufetu możemy pełni sił realizować dalszy plan. Natomiast po całym dniu aktywności dobrze będzie posilić się obiadokolacją. Zwróćmy uwagę, czy obiekt, do którego się wybieramy oferuje takie opcje.

Często zmęczeni pracą i natłokiem innych obowiązków chcemy podczas weekendowego wypadu chcemy nieco ‘podładować akumulatory’. Zbawienna moc zabiegów SPA przyczyni się do szybkiej regeneracji. Jeśli mamy możliwość wybrania noclegu w obiekcie, gdzie goście mają dostęp do takich udogodnień, to nie sposób nie dokonać właśnie tam rezerwacji pobytu. Z pewnością tego nie pożałujemy tej decyzji.

 

 

 

Pełna ciekawych atrakcji Krynica-Zdrój

Miasto uzdrowiskowe funkcjonujące w tym charakterze od przeszło dwustu lat z wielu względów jest najlepszą bazą wypadową do poznawania uroków Beskidu Sądeckiego. W samej tylko Krynicy-Zdrój znajdziemy pijalnie wód zdrojowych, Górę Parkową z szeregiem atrakcji, czy słynną kolej gondolową na Jaworzynę Krynicką.

Niezależnie od pory roku, którą wybierzemy, by odwiedzić Krynicę-Zdrój, nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem wolnego noclegu. Miasto to choć chętnie odwiedzane, nawet w szczycie sezonu nie jest tak oblegane jak np. Zakopane, co akurat należy uznać za zaletę. Wysokiej klasy pensjonatów w Krynicy Zdrój nie brakuje. Niektóre z nich jak np. Małopolanka są umiejscowione w samym sercu miasta.

Jeśli chcemy wypocząć w doborowej lokalizacji, to rozważmy jako cel naszej podróży Krynicę-Zdrój. Miasto uzdrowiskowe położone w Beskidzie Sądeckim ma naprawdę wiele do zaoferowania. Każdy z przybywających tutaj gości znajdzie coś dla siebie i w żadnym wypadku nie będzie miał sposobności się nudzić.

Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Stronie Śląskie Atrakcje - Krótki przewodnik po najbardziej dziewiczym fragmencie ziemi kłodzkiej.
Stronie Śląskie, położone w malowniczym sercu Gór, stanowi jedno z tych miejsc na mapie Polski, które...
Nowa oaza luksusu w sercu Bieszczadów
– Czy kiedykolwiek marzyłeś o luksusowych wakacjach w malowniczych Bieszczadach? – Czy...
Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Z czego znane jest miasto Tarnów? Gdzie warto nocować w Tarnowie?
Tarnów przez lata reklamował się jako “polski biegun ciepła”. Faktycznie, miasto to ma specyficzny...
Na wycieczki wybierz hostel!
Podróżowanie otwiera na nowe doświadczenia, pozwala poznać różne kultury i ludzi. Wybór odpowiedniego...