Poznaj uroki Beskidu Sądeckiego

Życie jest zbyt krótkie, by każdy weekendowy wypad spędzać dokładnie w tym samym miejscu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by tym razem obrać nowy cel podróży. Beskid Sądecki to jeden z tych regionów, które warto poznać bliżej. Czy wybierając się tam powinniśmy zarezerwować nocleg w Krynicy-Zdrój?

Są osoby, które cenią sobie hotele usytuowane gdzieś na uboczu. Większość jednak woli nocować w pobliżu głównych atrakcji i innych udogodnień. Krynica-Zdrój będąca miastem uzdrowiskowym ma do zaoferowania gościom znacznie więcej i to nie tylko od strony leczniczej. Co jeszcze ciekawego możemy tam robić w wolnym czasie?

Nocleg na jaki w pełni zasługujesz

Urokliwe miejsce to połowa sukcesu, ważne także jest to, w jakim hotelu spędzimy nasz pobyt. Dla własnej wygody warto wziąć pod uwagę jedynie noclegi z wyżywieniem w Krynicy Zdrój. Po śniadaniu serwowanym najczęściej w formie bufetu możemy pełni sił realizować dalszy plan. Natomiast po całym dniu aktywności dobrze będzie posilić się obiadokolacją. Zwróćmy uwagę, czy obiekt, do którego się wybieramy oferuje takie opcje.

Często zmęczeni pracą i natłokiem innych obowiązków chcemy podczas weekendowego wypadu chcemy nieco ‘podładować akumulatory’. Zbawienna moc zabiegów SPA przyczyni się do szybkiej regeneracji. Jeśli mamy możliwość wybrania noclegu w obiekcie, gdzie goście mają dostęp do takich udogodnień, to nie sposób nie dokonać właśnie tam rezerwacji pobytu. Z pewnością tego nie pożałujemy tej decyzji.

 

 

 

Pełna ciekawych atrakcji Krynica-Zdrój

Miasto uzdrowiskowe funkcjonujące w tym charakterze od przeszło dwustu lat z wielu względów jest najlepszą bazą wypadową do poznawania uroków Beskidu Sądeckiego. W samej tylko Krynicy-Zdrój znajdziemy pijalnie wód zdrojowych, Górę Parkową z szeregiem atrakcji, czy słynną kolej gondolową na Jaworzynę Krynicką.

Niezależnie od pory roku, którą wybierzemy, by odwiedzić Krynicę-Zdrój, nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem wolnego noclegu. Miasto to choć chętnie odwiedzane, nawet w szczycie sezonu nie jest tak oblegane jak np. Zakopane, co akurat należy uznać za zaletę. Wysokiej klasy pensjonatów w Krynicy Zdrój nie brakuje. Niektóre z nich jak np. Małopolanka są umiejscowione w samym sercu miasta.

Jeśli chcemy wypocząć w doborowej lokalizacji, to rozważmy jako cel naszej podróży Krynicę-Zdrój. Miasto uzdrowiskowe położone w Beskidzie Sądeckim ma naprawdę wiele do zaoferowania. Każdy z przybywających tutaj gości znajdzie coś dla siebie i w żadnym wypadku nie będzie miał sposobności się nudzić.

Wielkanoc w górach – tradycyjne świętowanie wśród górskich szczytów
W ostatnim czasie coraz więcej rodzin podejmuje decyzję o celebrowaniu Świąt Wielkiej Nocy poza domem....
Noclegi: w poszukiwaniu ekstrawagancji
Nocleg nie zawsze musi być skromny, a czasami to właśnie miejsce, w którym spędzasz noc, staje się najbardziej...
Międzyzdroje i VESTINA Wellness to idealne miejsca wypoczynku dla każdego
Zanurz się w urokach Międzyzdrojów i doświadcz wyjątkowego komfortu w VESTINA Wellness & Spa Hotel Miasto...
Niezawodne busy do Polski w niskiej cenie? To możliwe!
Myślisz, że nie da się wyjechać za granicę, bez ponoszenia wysokich kosztów? Nic bardziej mylnego! Na...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Ciekawe miejsca na wakacje
Zbliżają się wakacje, pora urlopów i luźniejszych dni. Jest wiele miejsc, gdzie warto się wybrać, by...