Popularne kierunki na wakacje 2020

Kończy się zima, pogoda nie rozpieszcza i wiele osób narzeka na brak słońca. To najlepsza motywacja, by zacząć przeglądanie katalogów i stron internetowych biur podróży w poszukiwaniu oczywiście atrakcyjnych ofert. Kuszą znane kurorty południa Europy i regiony, które dopiero zaczynają być popularne na mapie wakacyjnych wyjazdów.

 

Co przyciąga? Słońce, fantastyczne warunki do uprawiania sportów wodnych i innych aktywności, orientalna kuchnia i zupełnie inny klimat, także w relacjach międzyludzkich.

1.    Złap atrakcyjną ofertę

2.    Egzotyka pod ręką

3.    Pomysł na wakacje

Złap atrakcyjną ofertę

Wiele osób decyduje się na zakup wymarzonych wakacji kilka miesięcy przed sezonem. Inni działają spontanicznie i łapią oferty last minute, pomimo tego że bywają one już dość mocno ograniczone. W efekcie można liczyć nie tylko na pewnego rodzaju niespodziankę, ale również na dużo niższe ceny. A przecież koszty są dla nas cały czas jednym z ważniejszych argumentów przy podejmowaniu decyzji. Wiele osób sięga po pożyczkę na wyjazd wakacyjny, inni oszczędzają kilka miesięcy na wymarzony wyjazd. W tym wypadku decyzja o kierunku wyjazdu może być nie tylko spontaniczna, ale przede wszystkim dobrze skalkulowana. Budżet oczywiście zawsze może uratować kredyt na wakacje. Jeśli potrzebujemy pożyczki na wakacje, godnym przetestowania miejscem jest platofrma pożyczkowa www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-wakacje. Składając na niej tylko jeden wniosek, możemy otrzymac oferty pożyczek na wakacje od różnych instytucji i prosto wybrać najlepszą dla nas propozycję. To opcja, by spełniać marzenia – szczególnie wygodna, jeśli podejmujemy spontaniczną decyzję o wyjeździe, po znalezieniu atrakcyjnej oferty last minute.

 

 

 

Egzotyka pod ręką

Cenimy przede wszystkim kraje europejskie. To bezpieczne i dość wygodne rozwiązanie. Oczywiście na liście niezmiennie pojawiają się Wyspy Kanaryjskie, Grecja czy Turcja, ale coraz więcej osób zaczyna poszukiwać zupełnie innych terenów, które zachwycają architekturą, doskonałymi warunkami, niższymi cenami i przede wszystkim mniejszym ruchem turystycznym. Ten ostatni argument pewnie jest tylko chwilowy. Z drugiej strony dzięki rozwiniętym połączeniom lotniczym i autobusowym można dojechać, gdziekolwiek się chce.

Pomysł na wakacje

Niektórych kuszą długie plaże i krystalicznie czysta woda, inni wolą atrakcyjne górskie ścieżki, a jeszcze inni szukają zabytków, dobrej kuchni oraz kontaktu z lokalnymi mieszkańcami. Coraz większą popularnością cieszą się wakacje w Armenii, które kuszą nieco orientalnym klimatem, tak dalekim od naszego. Niższe ceny oraz niewielki ruch turystyczny sprawiają, że można tam naprawdę odpocząć. Do mody wraca Balaton. Znane z czasów minionego systemu kurorty nabrały zupełnie nowego – nowoczesnego charakteru, a walory przyrodnicze w dalszym ciągu są zachwycające. Słońce oczywiście gwarantowane. Na południu Europy coraz popularniejsza staje się Czarnogóra czy Albania. To idealna alternatywa dla Chorwacji. Z racji tego, że Albania dopiero raczkuje na rynku turystycznym, można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty.

Nowa oaza luksusu w sercu Bieszczadów
– Czy kiedykolwiek marzyłeś o luksusowych wakacjach w malowniczych Bieszczadach? – Czy...
Gdzie warto wybrać się na obóz młodzieżowy?
Młodzi ludzie czekają na wakacje przez cały rok, warto więc zaplanować je w sposób, który zapewni im...
Babski wypad nad morze z przyjaciółkami
Zapomnijcie o rutynowych weekendach i monotonnych spotkaniach w kawiarniach. Wyobraźcie sobie miejsce,...
Odkryj piękno Borów Tucholskich - 10 najciekawszych miejsc do zwiedzania
Bory Tucholskie to malowniczy region w Polsce, który wciąż pozostaje niedoceniany, ale w pełni urzeka...
Piękne miejsca do odwiedzenia w Turcji
Turcja, malowniczy kraj rozciągający się między Wschodnią Europą a Zachodnią Azją, jest skarbnicą historii,...
Wakacje nad jeziorami
Spędzanie wakacji nad jeziorem to nic innego jak marzenie o beztroskim lenistwie, które nagle materializuje...