Hotel SPA w Beskidach

Marząc o odpoczynku i chwili relaksu, nie sposób nie spojrzeć tęsknie w stronę hoteli SPA, które oferują swoim odwiedzającym kompleksową pielęgnację ciała i duszy. Hotel SPA&Welness Elbrus *** to połączenie odprężającego pobytu z dobroczynnymi zabiegami, jakie oferuje SPA i kojące duszę, górskie widoki.

Szczyrku nikomu nie trzeba przedstawiać – malownicza miejscowość górska, raj dla narciarzy, fanów kolarstwa i wieczornych spacerów po tętniącym życiem centrum. Hotel Elbrus Spa w Szczyrku położony jest na niewielkim wzniesieniu, 5 minut spokojnego spacerku od centrum – to oaza ciszy i jednocześnie dobre miejsce wypadowe do lokalnych atrakcji. Chętni modlitwy koniecznie powinni odwiedzić Kościół na Górce, przejść się na spacer wśród malowniczych krajobrazów, a ci bardziej aktywni – skorzystać z uroków lokalnych gór.

Sam hotel zachwyca nie tylko położeniem, przez którego panoramiczne okna można podziwiać piękno gór, ale także kompleksową ofertą SPA, gdzie każdy chętny gość będzie miał możliwość zaznania relaksu – skorzystania z 11 gabinetów odnowy biologicznej, sauny suchej, parowej, ziołowej, kąpieli w wannie z hydromasażem czy zabiegów w kapsule SPA. Elbrus to równocześnie hotel z basenem, gdzie korzystając z codziennej dawki ruchu, przez wielkie okna można podziwiać piękno okolicy. W utrzymaniu zdrowej sylwetki pomaga również oferta wczasów odchudzających – dostępne są trzy rodzaje turnusów: 8, 11 i 14 dniowe. Profesjonalna kadra, dobrze dopasowany jadłospis i codzienne dawki gimnastyki i odchudzających zabiegów mogą być dobrym pomysłem na aktywne spędzenie czasu. SPA to także idealny sposób na relaks – mając do dyspozycji różnorodne zabiegi i masaże, można z pomocą personelu dobrać takie rozwiązanie, które najkorzystniej wpłynie na zdrowie i pomoże w utrzymaniu pięknego wyglądu.

Hotel Elbrus Spa*** nie zapomina także o parach, oferując romantyczny weekend Spa we dwoje z atrakcjami takimi jak wykwintna kolacja. Oprócz takiej oferty, można korzystać z innych, licznych sezonowych pakietów i promocji świątecznych. Równocześnie jest to hotel przyjazny rodzinie, który zaproponuje ciekawe rozwiązania na spędzanie czasu w większym gronie. Korzystanie z basenu, pakietów i animacji dla dzieci przyniesie nie tylko wytchnienie rodzicom, ale także zapewni dziecku niezapomnianą rozrywkę.

Cała oferta wzbogacona jest w dobre jedzenie – europejskie i lokalne potrawy, które oferuje restauracja Kabardo czy hotelowy lobby bar. Zdolny szef kuchni zaspokoi gusta gości i napełni ich żołądki najbardziej wyśmienitymi, ale równocześnie niebanalnymi potrawami.

SPA w Szczyrku to połączenie dwóch żywiołów – odżywczej wody i cudnych widoków rozpościerających się za oknem. Wakacje w hotelu Elbrus można przeżyć na różne sposoby, a wszystko zależy od odwiedzających go gości – profesjonalna obsługa dopasuje aktywności podczas pobytu do potrzeb odwiedzających.


Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Skakać każdy może, czyli jak rozpocząć skoki spadochronowe?
Skoki spadochronowe zazwyczaj postrzegane są jako sport ekstremalny, który wymaga nie tylko nie lada...
Wakacje nad morzem
Od jakiegoś czasu polskie wybrzeże Bałtyku jest coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów....
Okolice Leszna - co warto zobaczyć?
Leszno to jedno z największych miast województwa wielkopolskiego, położone około 80 km na południe od...
Malediwy - problemy tonącego państwa i rozwiązania dla turystów
Łącząc oferty wszystkich hoteli na Malediwach otrzymamy 17 tys. miejsc noclegowych na 80 wyspach o powierzchni...
Wygodne parkowanie przy lotnisku we Wrocławiu
Każda wycieczka samolotowa wiąże się z odpowiednią organizacją podróży. Jak się okazuje, dla wielu osób...