AU PAIR IN AMERICA

Drogie dziewczyny, pewnie nie jedna z was chciałaby znaleźć dobrą pracę z godnym zarobkiem a do tego mieć czas na naukę czy zwiedzanie. Wydaje mi się, że mam dla was rewelacyjne rozwiązanie. Jednak zacznijmy od początku!

Która z was nie chciałabym pojechać do Ameryki? Jest tam tyle wspaniałych miejsc. Miast do zwiedzenia. Tak wiele kultur, które można poznać. Ludzie, z którymi można nawiązać wspaniałe przyjaźnie. Wyjazd niewątpliwie miałby wiele korzyści. Mogłybyście podszkolić język, nauczyć się samodzielności i odpowiedzialności. Myślę, że opcja, którą pragnę wam przedstawić was zaintryguje.

Pomyślcie moje drogie. Rok w Ameryce. Na pełnych prawach, jak każdy obywatel USA. Brzmi świetnie co?  Do tego kieszonkowe co tydzień, możliwość studiowania. Oczywiście czas wolny na wycieczki. Która nie chciałabym posmakować takiego życia. Au Pair In America jest organizacją, która umożliwi wam rok w USA z wszystkimi korzyściami o jakich można tylko zamarzyć. Wszystko jest świetnie zorganizowanie. Decydując się na taki wyjazd staniecie się na 12 miesięcy członkiem Amerykańskiej rodziny. Za niewielką pomoc w opiece nad domem i pociechami dostaniecie nocleg, wyżywienie i kieszonkowe. Do tego będzie miały cały rok w USA by zwiedzić wszystko o czym zawsze marzyłyście! Au Pair In America zadba o każdy detal wylotu, więc nie musicie się o nic martwić.

Naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Korzyści z tego wyjazdu będzie więcej niż wątpliwości przed nim. Organizacja jest naprawdę zaufana i sprawdzona. Takie doświadczenie jedynie zaprocentuje w waszej późniejszej karierze. Lepsza znajomość języka angielskiego. Poznanie wielu kultur. Ludzie, którzy później mogą okazać się pomocni w naszej karierze. Przyjaźnie na długie lata. Cała masa nowych doświadczeń. Zwiedzenie tak wspaniałego miejsca jakim jest Ameryka na pewno na zawsze utkwi w waszej pamięci i będzie o czym opowiadać przez długie lata.

Moje drogie, jak najszybciej decydujcie się na taki wyjazd. Bo taka okazja nie zdarza się codziennie. Pakujcie się i ruszajcie by poznać nowy świat. Oderwijcie się na chwile od rzeczywistości, którą tak dobrze znacie i odkryjcie inną. Tak odległą a jednak na wyciągnięcie ręki. Naprawdę nie potrzeba wiele do takiego wyjazdu. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok. Owszem, wymaga on nie lada odwagi ale ten pierwszy krok zaprowadzi was na nową ścieżkę kariery, która czeka właśnie na was.

Spotkajmy się zatem w Ameryce.

Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Majówka nad morzem - jak się do niej przygotować?
Początek maja to doskonała okazja do tego, by choć na kilka dni odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku,...
Wymarzony telefon dla podróżnika - Apple iPhone 7
Podróżowanie to coś więcej niż przygoda, to właściwie styl życia, którego może spróbować każdy. A wiernym...
Tania suszarka podróżna - na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Szukasz dobrej suszarki do włosów, która jednocześnie będzie mogła bez problemu zmieścić się w torebce...
Ciepłe kraje jesienią? Gdzie warto pojechać?
Jesienna aura wcale nie oznacza, że można zapomnieć już o wyjazdach wakacyjnych. To okres, gdy w wielu...
Imprezy integracyjne nad morzem
Trudno liczyć na to, że firma będzie odnosić sukcesy, jeśli jej pracownicy nie czują się dobrze w swoim...