755 Jarmark św. Dominika czas zacząć

Już w najbliższą sobotę startuje tegoroczny Jarmark św. Dominika, jest to największa plenerowa handlowo – usługowa impreza w Polsce. Tysiące wystawców miliony odwiedzających oraz niepowtarzalny Gdański klimat gwarantują świetną rozrywkę i niezwykłe zakupy dla całej rodziny.

Od 25 lipca do 16 sierpnia Gdańsk przeradza się w stolicę handlu i na trzy najbliższe tygodnie stanie się jedną z głównych atrakcji turystów spędzających urlop nad polskim morzem. Wydarzenie przyciąga corocznie kilka milionów odwiedzających, którzy w zabawowo wakacyjnej atmosferze spędzają czas w pięknych sceneriach Gdańska.

Organizatorzy zapewnili szereg atrakcji począwszy od unikatowych wystawców oraz niespotykanych tradycyjnych produktów po najlepszą rozrywkę i zabawę dla całej rodziny. W tegorocznej edycji wystąpi również wiele znanych artystów ze świata muzyki m. in. Brodka, Mela Koteluk i Kamil Bednarek. Ponadto odbędzie się wiele pokazów i prezentacji z zakresu tradycyjnej polskiej kultury.

Na Jarmarku obok tradycyjnej kuchni oraz kultury nie zabraknie również nowoczesnych technologii. Na tegorocznej edycji szwajcarska marka Laurastar zaprezentuje nowy limitowany model swojego flagowego urządzenia Laurastar Pulse. Przygotowana specjalnie na Jarmark premiera limitowanej serii urządzenia jest jedną z atrakcji obchodzonych przez Laurastar 35-tych urodzin. Dzięki urodzinowym rabatom i nowemu programowi partnerskiemu, możesz uczynić swoje prasowanie łatwiejszym a sobie podarować wolny czas.

Historia Jarmarku Dominikańskiego sięga XIII w. jego początki związane były z uroczystościami odpustowymi oraz wynikającym z tego jarmarkiem handlowym. Na przestrzeni lat poza stricte handlowym wymiarem Jarmark stał się również wydarzeniem kulturalno – rozrywkowym, by w końcu stać się największą tego typu imprezą w Polsce. Jarmark św. Dominika to świetna atrakcja dla całej rodziny, organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, które z pewnością uczynią tegoroczny Jarmark niepowtarzalnym wydarzeniem.

***

O Grupie Laurastar

Laurastar powstała w 1980 roku i jest światowym liderem innowacyjnych oraz wysokiej jakości systemów do prasowania. Grupa mieści się w Châtel-Saint-Denis (Szwajcaria) i zatrudnia 230 osób personelu w głównej siedzibie oraz w oddziałach (Niemcy, Francja, Belgia i Holandia). Laurastar eksportuje do ponad 40 krajów i sprzedała 2.2 milionów produktów na świecie. W Szwajcarii, 25% gospodarstw posiada żelazko Laurastar. Ambicją Laurastar, zarówno pod względem technologicznym jak i pod względem projektowym, zawsze było dawanie jej użytkownikom najlepszych możliwych rezultatów prasując ubrania, zachowując i odświeżając ich oryginalne piękno.


 


Ciekawe miejsca na wakacje
Zbliżają się wakacje, pora urlopów i luźniejszych dni. Jest wiele miejsc, gdzie warto się wybrać, by...
Kamerki Gdańsk ? zobacz miasto nie ruszając się z domu.
Zapewne nie raz marzy nam się żeby gdzieś pojechać, a niejednokrotnie chcieli byśmy już gdzieś tam być....
Gdańsk? niezwykłe miasto i jego atrakcje
Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, a jego atrakcje mogą oczarować każdego. Gdańsk...
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel w Gdańsku zaprasza do samego centrum miasta, nad Motławę. To miejsce dla osób, które cenią komfort,...
Gdańsk...warto odwiedzić
Gdańsk jest piątym co do wielkości miastem Polski. Sprawdź dlaczego warto je odwiedzić
Festiwal Dzieci już w styczniu!
Zapraszamy na Festiwal Dzieci z największym placem zabaw w Polsce! Sprawdź szczegóły!