Q Hotel Grand Cru Gdańsk

Q Hotel w Gdańsku zaprasza do samego centrum miasta, nad Motławę. To miejsce dla osób, które cenią komfort, dobry design i położenie blisko najciekawszych atrakcji. Obiekt został zaprojektowany z ogromną dbałością o szczegóły – z zewnątrz budynek wpisuje się w ceglany charakter gdańskiej Starówki, we wnętrzach natomiast tworzy wyjątkowy klimat.

 

Centrum Gdańska jest naprawdę piękne – to dzięki doskonale zachowanym kamienicom miejskim, pięknym bramom oraz zabytkom. Lokalizacja Q Hotelu w centrum miasta pozwala na błyskawiczne dotarcie do Długiego Targu, Fontanny Posejdona i wielu atrakcji turystycznych. To także świetny wybór dla osób mających w planach spotkania biznesowe.

 

Oprócz oferty noclegowej, Q Hotel proponuje także doskonałą kuchnię w Restauracji Grand Cru, w której można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia. Z kolei sale konferencyjne pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju wydarzeń biznesowych w Śródmieściu. Obsługa pomoże w organizacji każdego wydarzenia, aby było przygotowane perfekcyjnie.

 

 

 

Gdańsk – piękna Starówka, rozległe Śródmieście

Do Gdańska każdego roku przybywa cała masa turystów z Polski i zza granicy. To ze względu na piękną Starówkę, która charakteryzuje się niezwykłą zabudową w stylu miast portowych. Dominująca czerwona cegła i mieszczańskie kamienice nadają centrum charakteru o rysie historycznym. W końcu Gdańsk to miasto o wieloletniej, skomplikowanej historii, z którą warto się zapoznać podczas wyjazdu.

 

Wakacje nad morzem tak naprawdę każdy rozumie nieco inaczej. Jedni mają w planach przede wszystkim spędzanie czasu na plaży. W Gdańsku najlepiej skorzystać z plaż w dzielnicach Jelitkowo oraz Brzeźno, które są najbardziej malownicze i oferują także ścieżki rowerowe i parki. W ten sposób można nawet zapomnieć na moment, że przebywa się w dużym, dynamicznym mieście! Plażowanie jednak warto urozmaicić, a w Gdańsku jest wiele możliwości aby to uczynić. Można wybrać się na przykład do Europejskiego Centrum Solidarności, które posiada ekspozycję dedykowaną dążeniom wolnościowym w naszym kraju i Europie. Oprócz tego można zdecydować się na muzea historyczne i artystyczne, na przykład Muzeum Narodowe, Muzeum w Ratuszu, czy Ośrodek Kultury Morskiej. Miłośnicy muzyki religijnej mogą udać się na koncert organowy do katedry w dzielnicy Oliwa – to naprawdę niesamowite przeżycie, które robi na słuchaczach ogromne wrażenie.

 

Q Hotel w Gdańsku

Polecamy Q Hotel Grand Cru w Gdańsku, który pozwoli na komfortowy pobyt o każdej porze roku, dla każdego gościa. Wygodne, designerskie wnętrza sprawdzą się podczas urlopu i wyjazdu biznesowego, a doskonała kuchnia w restauracji i hotelowy sommelier zadbają o niezapomniane wrażenia smakowe.

 

Zapraszamy na stronę hotelu: https://www.qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum

Wystawa - Wielkie i małe historie. Muzeum Historii Polski na Cytadeli w Warszawie
Inauguracyjna ekspozycja Muzeum Historii Polski – “Wielkie i małe historie. Tworzenie kolekcji...
Ceny biletów na zamek w Malborku. Wszystko, co musisz wiedzieć
Zamek w Malborku, perła gotyckiej architektury, stanowi nie tylko świadectwo potęgi Zakonu Krzyżackiego,...
Piękny hotel w sercu Torunia
Wybierając się do Torunia, warto zawczasu zarezerwować hotel położony w centrum miasta, bo dzięki temu...
Ciekawe miejsca na wakacje
Zbliżają się wakacje, pora urlopów i luźniejszych dni. Jest wiele miejsc, gdzie warto się wybrać, by...
Romantyczny weekend w spa - czemu warto?
 Weekend w ekskluzywnym Hotelu Spa to doskonały sposób na spędzenie czasu z drugą połówką. Jest to relaksujące,...
Apartament, hotel przy promenadzie z widokiem na morze
Polskie wybrzeże każdego roku przeżywa prawdziwe oblężenie i pojawia się tam wielu turystów szukających...