Zgłoszenia do konkursu – Teraz Polska Promocja – jeszcze do 26 października

Do 26 października przedłużono termin przesyłania zgłoszeń do VI edycji konkursu na pracę magisterską dotyczącą promocji Polski „Teraz Polska Promocja”. Na laureatów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne, rzeczowe, a także praktyki i staże.

Jednym z patronów medialnych konkursu jest serwis Nauka w Polsce – Polskiej Agencji Prasowej.

Tematyką konkursu „Teraz Polska Promocja” jest szeroko rozumiana promocja Polski, w tym promocja wizerunkowa, kulturalna, gospodarcza, rolno-spożywcza, turystyczna, sportowa i naukowa Polski oraz jej regionów w kraju i na świecie. Celem nadrzędnym przedsięwzięcia jest wsparcie procesu kształcenia nowoczesnych kadr na potrzeby marketingu narodowego.

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50 tys. Zdobywca I miejsca otrzyma 7 tys. zł, a II – 5 tys. zł i III – 3 tys. zł. Przyznawane będą także nagrody specjalne ufundowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministra Kultury.

W tym roku po raz pierwszy partnerem projektu jest Instytut Adama Mickiewicza, który ufundował jedną z nagród specjalnych. Autor najlepszej pracy poświęconej promocji kultury polskiej za granicą zostanie wyróżniony zagranicznym stażem podczas jednego z projektów Instytutu Adama Mickiewicza.

Pracę magisterską może zgłosić do konkursu szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora pracy albo autor pracy, za pośrednictwem szkoły wyższej. W konkursie mogą brać udział prace magisterskie obronione nie wcześniej niż 1 stycznia 2011 roku.

Zgłoszenia można przysłać pocztą lub dostarczyć osobiście, w terminie do 26 października na adres: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, ul. Górskiego 1, 00-033 Warszawa.

Konkurs organizują: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, przy współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polską Organizacją Turystyczną oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Regulamin konkursu oraz wszystkie informacje znajdują się na stronach www.terazpolska.pl/pl/VI-edycja oraz na www.facebook.com/TerazPolska

PAP – Nauka w Polsce

ekr/ agt/

Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl

Concordia Design. Nowoczesne centrum kreatywności i biznesu w Poznaniu
Concordia Design, zlokalizowane w sercu Poznania, to unikalne miejsce, które łączy funkcje centrum konferencyjnego,...
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...