Zarejestruj się na Targi TT Warsaw już dziś

Choć dookoła panuje wakacyjny nastrój i upalne lato, organizator 23. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, firma MT Targi Polska, już teraz zachęca specjalistów z sektora turystycznego do rejestrowania się przez Internet na to ważne wydarzenie. Osoby, które dokonają rejestracji online do 24 listopada wejdą na targi bezpłatnie.

Targi TT Warsaw, które odbędą się w dniach 26-28 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, to wydarzenie skierowane zarówno do przedstawicieli branżowych, jak i osób interesujących się turystyką i podróżowaniem. Pierwszy dzień targów przeznaczony jest dla klientów branżowych, kolejne dwa będą również otwarte dla szerokiej publiczności.

W programie targów

Wśród wystawców znajdą się m.in. przedstawicielstwa narodowe, regiony, miasta, biura podróży, atrakcje turystyczne, hotele czy ośrodki wypoczynkowe z różnych części Polski i świata. Dostępne będą różnorodne oferty, nie zabraknie też atrakcji dla odwiedzających. W programie przewidziane są spotkania dla przedstawicieli biznesowych, prezentacje i tematyczne konferencje. Krajem partnerskim tegorocznej edycji targów jest Palestyna.

Rejestracja online

Do 24 listopada można skorzystać z rejestracji online. Wypełnione na stronie zgłoszenie zwalnia z opłaty za bilet wstępu, umożliwi także szybsze wejście na targi. Po tym terminie będzie można zarejestrować się na miejscu. Formularze dostępne są pod adresem: http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html.

Patronaty

Patronat honorowy nad Targami TT Warsaw 2015 objęli: Ireneusz Raś – poseł na Sejm RP, przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, Adam Korol – minister sportu i turystyki, Janusz Piechociński – wiceprezes Rady Ministrów, minister gospodarki, Adam Struzik – marszałek województwa mazowieckiego oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz – prezydent miasta stołecznego Warszawy. Wydarzeniu patronować będą również Rafał Szmytke – prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Paweł Niewiadomski – prezes Polskiej Izby Turystyki oraz Łukasz Jeziorski – burmistrz dzielnicy Wawer.

***

_______

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

Internetowe inspiracje na długi weekend i wakacje
Długi weekend majowy tuż tuż, pogoda powinna być sprzyjająca, dlatego już teraz większość z nas poszukuje...
Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Najciekawsze wydarzenia turystyczne w Polsce w 2010 roku
Każdy rok niesie ze sobą nowe wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, biznesowe i in. Organizacja niektórych...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...