Turystom o moście


W przyszłym tygodniu informacje o największej toruńskiej inwestycji trafią  do odwiedzających miasto turystów. Stanie się tak dzięki współpracy  z dwoma toruńskimi hotelami: Filmar i Bulwar.

Jako jedna z największych inwestycji infrastrukturalnych w regionie, nowy most wraz z drogami dojazdowymi będzie istotnym udogodnieniem nie tylko dla mieszkańców miasta i okolic, ale także dla turystów podróżujących po kraju. Dlatego istotne jest, aby informacje o projekcie dotarły także do osób goszczących w Toruniu.

Już od przyszłego tygodnia dwa toruńskie hotele: Bulwar (tuż nad Wisłą) oraz Filmar (nieopodal centrum) będą kolportowały wśród swoich gości ulotki informacyjne
na temat nowej przeprawy. Ulotki, które trafiły już do torunian podczas licznych prezentacji makiety mostu, zawierają podstawowe informacje pozwalające zorientować się w skali inwestycji. Prezentują także wizualizację nowej przeprawy oraz ciekawostki związane z projektem.

Kolportaż ulotek w toruńskich hotelach jest kolejną drogą informowania o mostowej inwestycji. Akcja informacyjno-promocyjna na ten temat jest prowadzona równolegle z przygotowaniami do rozpoczęcia budowy.

źródło: PR

W Toruniu trwa Kulturalne Lato
Muzyczne gwiazdy na szóstej edycji Artus Jazz Festival, niezwykły spektakl na granicy ulicznej prowokacji...
Jeździecki weekend w Kaszczorku
Gratka dla miłośników jazdy konnej. 13-14 sierpnia 2011 r. w toruńskim Kaszczorku odbędą XIV Jeździeckie...
Konkursy cukiernicze Eko-ciastko 2010 podczas Targów Gastro Hotel
W dniach 6-8 października w Hali AWF przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu odbędą się dedykowane dla...
Toruń - tradycja i nowoczesność
"Od piernika do rydzyka" takim sloganem reklamuje Toruń serwis nasztorun.pl . Trzeba przyznać, że slogan...