Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL

Szeroki zakres tematyczny, wiele interesujących konferencji i prelekcji, możliwość zawarcia długoterminowych kontraktów, innowacyjne rozwiązania – tak w skróci można opisać Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL, które w dniach 29.09-2.10.2014 roku odbędą się na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jesienią, po raz kolejny Poznań, stanie się miejscem spotkań całej branży HoReCa. W 5 halach targowych poświęconych kompleksowej ofercie z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji, zostaną zaprezentowane nowości produktowe i technologiczne, a także usługi dla hotelu, kuchni i gastronomi. Równolegle z targami INVEST-HOTEL odbywają się również Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA GASTRO, Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD oraz Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD.

Bogata oferta targowa

Targi INVEST-HOTEL to dobre miejsce na zawarcie kontaktów handlowych i zapoznanie się z najnowszą ofertą produktów i usług z branży hotelowej. Co takiego znajdziemy na tragach? Na pewno wiele interesujących nowości. Swoją obecność podczas tego wydarzenia potwierdzili m.in.: producenci i dystrybutorzy mebli, oświetlenia, tekstyliów, armatury i ceramiki sanitarnej, systemów audiowizualnych i oświetleniowych, grzewczych, wentylacyjnych oraz  klimatyzacyjnych, a także przedstawiciele usług budowlanych i wykończeniowych, gastronomicznych, związanych z sektorem spa, odzieżą specjalistyczną i wyposażeniem okołohotelowym.

Konferencje i prelekcje

Uzupełnieniem ekspozycji wystawienniczej będą liczne konferencje i prelekcje. Osoby związane zawodowo z branżą hotelową z pewnością zainteresuje cześć edukacyjna targów. W licznych debatach wezmą udział znakomite polskie autorytety. Program merytoryczny wzbogaci Ogólnopolska Konferencja Projektowania, Wzornictwa i Trendów w Hotelarstwie, przygotowane przez Instytut Rynku Hotelarskiego. Interesujące tematy zostaną przedstawione w formie wystąpień, jak i w kuluarach. Tematyka spotkania obejmuje zasady projektowania hoteli, kształtowanie się trendów w hotelarstwie, funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń, koncepcje światowe, nowe designerskie projekty. Dodatkowym wydarzeniem przy konferencji będzie wystawa posterowa pokazująca najciekawsze realizacje hotelowe w Polsce w ostatnim roku.

Drugiego dnia targów odbędzie się też całodzienna konferencja Hotelowe strefy treningu zorganizowana przez Magazyn Fitness Biznes. Wśród planowanych zagadnień tematycznych znalazły się trendy w treningu i aktywności fizycznej, wyposażenie strefy treningu, oferta outdoorowa, sprzedaż i marketing oferty dla osób aktywnych, badania potrzeb klientów, usługi dodatkowe.

Złoty Medal Targów INVEST-HOTEL

Wystawcy targów mają niepowtarzalną okazję, by wziąć udział w najbardziej prestiżowym konkursie o Złoty Medal MTP, który umożliwia zdobycie pakietu unikatowych korzyści. Stając się laureatem konkursu oprócz swoistej gwarancji innowacyjności i wysokiej jakości udzielanej przez wybitnych specjalistów z branży, zasiadających w Jury konkursu, firma otrzymuje także szeroką promocję nagrodzonego produktu bądź usługi. Laureaci Złotego Medalu na miesiąc przed rozpoczęciem targów zostaną wyłonieni przez kapitułę konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali, pierwszego dnia targów. Nowością jest również możliwość wzięcia udziału w konkursie „ZŁOTY MEDAL – wybór konsumentów”. Uczestnicy targów INVEST HOTEL będą mogli głosować na Laureatów w STREFIE MISTRZÓW – specjalnie zaaranżowanym podczas wydarzenia stoisku oraz na stronie www.zlotymedal.mtp.pl.

PR

 

Internetowe inspiracje na długi weekend i wakacje
Długi weekend majowy tuż tuż, pogoda powinna być sprzyjająca, dlatego już teraz większość z nas poszukuje...
Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Najciekawsze wydarzenia turystyczne w Polsce w 2010 roku
Każdy rok niesie ze sobą nowe wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, biznesowe i in. Organizacja niektórych...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...