Sylwester 2011

Wyjątkowy sylwester z LogosTour na koniec dekady

Nigdy nie bawisz się dobrze na sylwestra, a jednocześnie nie chcesz go bojkotować? Co roku masz nadzieję, że może ten będzie udany? W końcu coś zmień! Zwłaszcza, że kończymy pierwszą dekadę drugiego tysiąclecia. Biuro turystyki LogosTour przygotowało wyjątkową propozycję: wycieczka do  egzotycznego kraju łącząca zwiedzanie z zabawą sylwestrową w unikalnym miejscu.

U nas zimno, śnieg i błoto, a w Kenii, RPA, Australii czy Argentynie ciepło, egzotycznie i kolorowo. Wystarczy, że zadzwonimy do biura turystyki, kupimy wycieczkę, spakujemy walizki i na jakiś czas oderwiemy się od szarości.

LogosTour proponuje na przykład „Wieczór sylwestrowy w Operze w Sydney”. Ta wycieczka to 22 dni spędzone w na zwiedzaniu fascynującego, czerwonego kontynentu. Trasa obejmuje m.in.: Sydney, Katoombę, Ayers Rock, Park Narodowy Uluru, Cairns, Kurandę, Green Island, Christchurch, Queenstown, Arrowtown, Punakaiki, Waiotapu i Auckland.

Niezapomnianą atrakcją jest wieczór sylwestrowy w Sydney Opera House z widokiem na most Portowy i zatokę z setkami jachtów. W programie m.in. koncert, pokazy fajerwerków i przywitanie Nowego Roku.

„Wyjazdy trwają dłużej niż sylwester, ale można w ten sposób spędzić zimowe wakację, nie rezygnując jednocześnie z zabawy” – zachwala Teresa Górecka, prezes LogosTour. „Zapewniam, że zarówno wycieczka, jak i zabawa sylwestrowa będą niezapomniane. Być może nawet najlepsze w życiu”.

Kolejna propozycja, „Wieczór sylwestrowy w rezerwacie Masai Mara” pozwoli nam zakosztować egzotyki w najczystszej postaci. W programie 15. dniowej wycieczki – zwiedzanie Kenii i Tanzanii (+ Wyspa Zanzibar) np.: Nairobi, Narodowy Rezerwat Masai Mara, Park Narodowy Lake Nakuru,  Arusha, Ngorongoro, Park Narodowy Serengeti, Manyara, Wyspa Zanzibar oraz wieczór sylwestrowy w Mara Sopa Lodge, na terenie parku. Złożą się na niego uroczysta kolacja z daniami kuchni lokalnej i międzynarodowej, muzyka i pokaz tradycyjnych tańców.

Sylwester w RPA to wieczór w słynnej restauracji Carnivore w Johannesburgu. Serwowane są w niej m.in. dania z dzikich zwierząt (zebry, żyrafy, krokodyla) przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Ponadto 15 dni wyprawy w głąb RPA m.in.: Pretoria, Sun City, Park Krugera, królestwo Suazi, Zululand, Durban, Park Narodowy Golden Gate, Port Elizabeth, Park Narodowy Tsitsikamma, Kapsztad, Przylądek Dobrej Nadziei.

„Wieczór sylwestrowy w Buenos Aires” to uroczysta kolacja w słynnym Sabor a Tango ze wspaniałym Tango Show. Prawdziwe święto karnawału. Poza tym wspaniała wycieczka, na którą składa się 13. dniowe zwiedzanie m.in.: Santiago de Chile (Chile), Mendoza (Argentyna), Montevideo (Urugwaj), Rio de Janeiro (Brazylia). Wieczór sylwestrowy w Buenos Aires ze.

„Sylwester w egoztycznym kraju to niezapomniana przygoda, a po powrocie, pełni energii wejdziemy w nowy rok 2011” – konkluduje prezes LogosTour.

Źródło: www.media.netpr.pl

 

Sylwester w górach? Sprawdź, o czym musisz pamiętać
Niezapomniany sylwester to sylwester w malowniczej i bajecznej scenerii. Zimowa aura, ciepło rozpalonego...
Sylwester na świecie
Cały świat rozpoczął już gorączkowe przygotowania do powitania Nowego Roku. Imprezy organizowane są w...
Gdzie spędzić sylwestra?
Najbardziej huczna noc w roku zbliża się wielkimi krokami. Cały świat hucznie przygotowuje się do pożegnania...
Najpiękniejsza wieś w górach...
Lato za nami, a zima zbliża się szybkim krokiem. Jeżeli chcemy wybrać się na święta lub na sylwestra...