Poznań za Pół Ceny dystansuje konkurencję!

Pozostał tydzień głosowania na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 roku
 
Jeszcze przez siedem dni można głosować na najciekawsze atrakcje w internetowym konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 roku. Organizatorami plebiscytu są: serwis otoWakacje.pl oraz Polska Organizacja Turystyczna. Zwycięzcę wyłonią sami Internauci. Które atrakcje aktualnie prowadzą w głosowaniu?
Za nami już osiemnaście dni głosowania. Jak na razie największą sympatią Internautów cieszy się akcja Poznań Za Pół ceny, która zdobyła 12,3 proc. głosów. Na drugim miejscu z 11,1 proc. oddanych głosów znajduje się Szlak Orlich Gniazd. Trzecie miejsce (9 proc. głosów) należy do iławskiego Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting. Pierwszą piątkę zamykają Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie (7,1 proc. głosów) oraz Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej (4,9 proc głosów).
 
Pełna lista zgłoszeniowa wraz z wynikami jest dostępna na stronie www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl. Każde województwo reprezentowane jest przez co najmniej jeden produkt turystyczny.
 
Ostatni tydzień pokazał, że wielkopolska akcja Poznań za Pół Ceny cieszy się jak na razie największym poparciem – mówi Katarzyna Nowaczyk, dyrektor serwisu otoWakacje.pl. – Inne atrakcje jednak także zyskują nowych zwolenników. Do końca głosowania zostało dużo czasu i jeszcze wiele może się zdarzyć. Wszystko w rękach Internautów.
 
Organizatorem Konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 roku – Wybór Internautów jest serwis otoWakacje.pl. Konkurs wystartował 23 września jako wirtualna kontynuacja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Głosowanie będzie trwać do 17 października. Nagrodą dla zwycięskiego produktu – jednego z ponad 40 zgłoszonych – będzie internetowa kampania reklamowa o wartości 50 000 zł, która zostanie przeprowadzona na stronach serwisów Grupy Allegro. Wśród głosujących zostaną rozlosowane iPody, zestawy turystyczne, plecaki oraz kubki termiczne.

Żródło: PR

Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....