Podróżowanie po Nowym Sączu – dlaczego warto wybrać taksówkę?

Planując 3 dniowy weekend w Nowym Sączu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz czas na zwiedzanie i spacerowanie po mieście będzie mocno ograniczony, dlatego trzeba będzie maksymalnie go wykorzystać. Pojawia się jednak pytanie, jak tego dokonać? Wystarczy nie marnować czasu na czekanie na transport publiczny, stanie w korkach i błądzenie po mieście, a z pewnością zwiedzimy wszystko co najważniejsze.


Dlaczego nie komunikacja miejska?

Jest jeden powód, który przemawia za tym, żeby korzystać z miejskich autobusów i jest to cena. Koszt zakupu biletu autobusowego jest stosunkowo niewielki, jeśli porównać by go z wysokością rachunku, jaki przyjdzie nam zapłacić za prywatny transport. Ale to tyle, więcej plusów nie ma.

Decydując się na komunikację miejską musimy liczyć się przede wszystkim z faktem, że sporo czasu przyjdzie nam zmarnować na czekanie aż pojazd podjedzie na przystanek, czy aż pokona całą wyznaczoną mu trasę. Bo przecież nie zawsze autobus jedzie z wybranego przez nas punktu A do wskazanego B, tylko może mijać dziesiątki innych ulic, tym samym dokładając drogi.

Dyskusyjną sprawą jest także sam komfort jazdy, szczególnie latem. Nie wszystkie autobusy miejskie wyposażone są w klimatyzację, przez co w środku jest duszno i parno. A co gdy wsiądziemy do złego autobusu i wywiezie on nas na drugi koniec miasta? Posypie się cały misternie ułożony plan dnia, a przy tym zmarnujemy sporo cennego czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na zwiedzanie.

Taksówka rozwiązaniem na wszystkie problemy

Jeśli dopiero co przyjechałeś do Nowego Sącza i nie znasz topografii miasta to skorzystanie z usług firmy świadczącej profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób i bagażu będzie najlepszym pomysłem. Tylko w taki sposób będziesz mógł wycisnąć swój wolny czas jak cytrynę, bez marnowania go na błądzenie czy czekanie. Tylko pamiętaj – musisz wybrać dobrą i sprawdzoną firmę taksówkarską, która ma najlepsze opinie (np. https://ns.taxi/).

Miły i doświadczony kierowca z przyjemnością wskaże Ci drogę, jeśli tylko zobaczy, że jesteś zagubiony. Dodatkowo możesz liczyć na jego wskazówki w kwestii tego, jakie miejsca warto zobaczyć, a na jakich zwiedzanie nie ma sensu marnować swojego wolnego czasu. Nie wiesz gdzie zjeść smaczny obiad i napić się dobrej kawy w Nowym Sączu? Jeśli Twoja podróż taksówką będzie trwała odpowiednio długo to i tego dowiesz się od swojego przewoźnika. A wszystko to w cenie przejazdu.

Jak dojechać do Kwidzyna z Gdańskiego lotniska?
Witaj w sercu północnej Polski, w Gdańsku – mieście o bogatej historii, malowniczych uliczkach i otwartym...
Taxi wodne - niecodzienna alternatywa podróżowania
Taxi wodne w Gdyni to rozwiązanie, którym zachwycają się wszyscy przyjeżdżający do Trójmiasta turyści.
Tania Polaków jazda
Wbrew powszechnej opinii, taksówki w Polsce nie są drogie. Na tle innych stolic Unii Europejskiej wypadamy...
Warszawa z wyjątkowym przewodnikiem
Zaprezentowanie obiektów dziedzictwa kultury danego regionu uczestnikom korporacyjnych delegacji należy...
Aplikacje mobilne dla turystów, czyli smartfon jako wakacyjny przewodnik
Rezerwacja biletu i hotelu, pakowanie, zwiedzanie nowych miejsc czy zamawianie taksówki? Nowoczesny turysta...
Pasażerowie LOT-u zamówią taksówkę z samolotu
Pod koniec stycznia LOT we współpracy z Polską Siecią Taxi 19 123 wprowadzi nową usługę dla pasażerów,...