Podejmij wyzwanie blogerów i wygraj sylwestra w Turcji z BeeFree

Biuro podróży BeeFree ogłosiło konkurs w serwisie Facebook „Podejmij wyzwanie drużyny BeeFree”, w którym nagrodą główną jest FREEBEEBA, czyli wyjazd na szaloną, trwającą trzy dni sylwestrową zabawę do słonecznej Turcji dla 10-osobowej paczki znajomych. Twórcą aplikacji jest Socjomania, która również odpowiada za prawidłowy przebieg konkursu.

Aplikację konkursową (https://apps.facebook.com/beefreepl) można znaleźć przez najbliższe 10 tygodni na fanpage’u BeeFree (http://facebook.com/beefreepl). Wystarczy zebrać paczkę znajomych (maksymalnie 10 osób) i zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez drużynę BeeFree – składającą się z najpopularniejszych polskich blogerów i vlogerów.

Bohaterowie drużyny BeeFree zajmujący się turystyką, sztuką, modą, kulturą, motoryzacją i nowymi technologiami zabiorą walczące o nagrodę paczki na niezwykłą wyprawę, w której będą stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom, wymagającym podróżniczego sprytu, wyobraźni i wytrwałości. W jej trakcie (8 kolejek) zespoły będą zbierać punkty oraz głosy znajomych. 21 października dobiega końca pierwsza z ośmiu konkursowych kolejek. Bartek Szaro i Patryk Świątek – prowadzący blog paragonzpodrozy.pl (http://paragonzpodrozy.pl) – zwycięzcy konkursu Blog Roku 2011, wyznaczyli drużynom zadanie polegające na przedstawieniu relacji z podróży odbytej przed 1990 rokiem na podstawie wspomnień ludzi, którzy przeżywali wtedy ciekawe doświadczenia turystyczne. W następnych rundach zostaną ujawnieni kolejni członkowie drużyny BeeFree, którzy zaskoczą uczestników niebagatelnymi zadaniami. Co ważne szansę na wygraną będą miały również zespoły, które do konkursu przystąpią już w trakcie rywalizacji.

Konkurs doskonale oddaje zupełnie nowe postrzeganie BeeFree jako marki skierowanej do młodych, aktywnych osób lubiących rozrywkę oraz wyzwania.

Szczegóły konkursu znajdują się na fanpage BeeFree: http://www.facebook.com/BeeFreepl.

Socjomania Sp. z o.o. – celem działalności Socjomanii jest edukacja w zakresie marketingu internetowego ze szczególnym naciskiem na media społecznościowe. Firma zajmuje się konsultingiem w ramach którego oferuje otwarte i zamknięte-dedykowane poszczególnym branżom szkolenia i warsztaty których celem jest zdobycie wiedzy i praktyczne wykorzystanie zagadnień związanych z działalnością marketingową w Internecie. Uczestnicy szkoleń organizowanych przez Socjomanię to między innymi: Tygodnik Polityka, Uniwersytet Warszawski, Orange, Ringier Axel Springer, RTV Euro Agd, FOX, WOŚP. Zespół doradza w zakresie tworzenia strategii komunikacji, budowania wizerunku marek i produktów online, proponując indywidualne rozwiązania.

( informacja na podstawie materiałów promocyjnych Socjomanii)

 

PR

Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...
Sylwester w górach? Sprawdź, o czym musisz pamiętać
Niezapomniany sylwester to sylwester w malowniczej i bajecznej scenerii. Zimowa aura, ciepło rozpalonego...
Zagraj a przy odrobinie szczęścia wygrasz weekend w Wiedniu dla 2 osób
Zagraj w naszym quizie o winie, a przy odrobinie szczęścia wygrasz weekend w Wiedniu dla 2 osób,
Sylwester na świecie
Cały świat rozpoczął już gorączkowe przygotowania do powitania Nowego Roku. Imprezy organizowane są w...
Gdzie spędzić sylwestra?
Najbardziej huczna noc w roku zbliża się wielkimi krokami. Cały świat hucznie przygotowuje się do pożegnania...
Najpiękniejsza wieś w górach...
Lato za nami, a zima zbliża się szybkim krokiem. Jeżeli chcemy wybrać się na święta lub na sylwestra...