Otwarte Mistrzostwa w PRZEchodzeniu już w najbliższy weekend!

W sobotę 15 września Rynek Staromiejski w Toruniu będzie miejscem ważnych sportowych zmagań. Wydarzenie dedykowane jest mieszkańcom Torunia oraz wszystkim, którzy kibicują budowie nowego mostu.

Ideą imprezy jest promocja budowy nowego mostu drogowego wraz z drogami dojazdowymi jako przeprawy, która znacznie ułatwi dostęp do obiektów sportowych, terenów zielonych oraz miejsc aktywnego wypoczynku.

Zasady „Otwartych Mistrzostw w PRZEchodzeniu” są bardzo proste. Każdy uczestnik będzie miał za zadanie przejść symboliczny dystans 41 metrów, odpowiadający 1 % całej budowanej obecnie trasy mostowej, w jak najciekawszy, najzabawniejszy czy też najbardziej oryginalny sposób. Dodatkowe punkty będzie można uzyskać za pomysłowe przebranie, czy wyróżniający się podkład muzyczny. W Mistrzostwach może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, płci i kondycji fizycznej. Celem zawodów jest przede wszystkim dobra zabawa i aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych.

Sportowy charakter wydarzenia zapewni obecność wielokrotnego medalisty, chodziarza Roberta Korzeniowskiego i znanego komentatora sportowego Dariusza Szpakowskiego. To właśnie m.in. oni zasiądą w składzie Jury, które oceni popisy zawodników.

Na tych, którzy podejmą wyzwanie i wykażą się kreatywnością na mostowym torze, czekają nagrody: weekendowy pobyt w Chacie Biegacza w Szklarskiej Porębie, karnety do klubu Gra Fitness City oraz toruńskich obiektów sportowych. Zawody poprzedzi profesjonalna rozgrzewka prowadzona przez instruktorkę fitness oraz nauka tanecznych kroków w wykonaniu instruktorów szkoły tańca Jagielski Dance Project. Podczas imprezy odbędą się także liczne konkursy i rozmowy z ekspertami związanymi z budową nowego mostu. Imprezę poprowadzi Piotr OLO Olszowski, prezenter Radia GRA. Wieczorem dla wszystkich uczestników imprezy zagra DJ Rocco.

Zgłoszenia do zabawy przyjmowane są za pośrednictwem Radia GRA Toruń i TVK Toruń. Pod adresem mailowym: most@gra.pl lub redakcja@tvk.torun.pl

Zapraszamy na „Otwarte Mistrzostwa w PRZEchodzeniu”

15 września, Rynek Staromiejski w Toruniu, godz. 12:00

Czy impreza okolicznościowa w górach?
Organizacja imprezy okolicznościowej w górach to nie tylko doskonała okazja do uczczenia ważnego wydarzenia,...
Wynajem sali na organizację przyjęcia okolicznościowego w Lublinie
Ciekawa propozycja, oferta miejsca na przyjęcia, imprezy okolicznościowej w Lublinie.
Władysławowo 2013 - będzie się działo!
Sezon turystyczny we Władysławowie zapowiada się wyjątkowo gorąco! Letnia scena muzyczna to moc koncertów...
Letnia Scena Muzyczna Władysławowo 2013 - kalendarz imprez
Letnia Scena Muzyczna 2013 we Władysławowie zapowiada się wyjątkowo gorąco: Pezet, O.S.T.R., Brodka,...
Podniebny duet, czyli rzecz o skokach w tandemie.
Dreszczyk adrenaliny, moc wrażeń i kilka minut spadania w dół w zawrotnym tempie ? oto marzenia wielu...
W Toruniu trwa Kulturalne Lato
Muzyczne gwiazdy na szóstej edycji Artus Jazz Festival, niezwykły spektakl na granicy ulicznej prowokacji...