Oto najlepsze miejscowości wakacyjne dla urlopowiczów

Punktualnie z okazji Targów Turystyki w Berlinie ITB atraveo, największa baza domów wakacyjnych w internecie, informuje o najlepszych miejscowościach wakacyjnych ubiegłego roku. Split (Chorwacja), Moraira (Hiszpania), Malcesine (Włochy), Enkhuizen (Niderlandy) i Warnemünde (Niemcy) są zwycięzcami i mogą nazwać się mianem „Najlepszych Miejscowości 2014”.

Po raz pierwszy atraveo przyznało w tym roku tytuł najlepszej miejscowości wakacyjnej nie tylko w Niemczech, Włoszech i Niderlandach, lecz rozszerzyło krąg zwycięzców na destynacje hiszpańskie i chorwackie. Tym samym ten pośrednik online wziął pod uwagę fakt, że te dwa kraje od lat ciągle odnotowują wzrost liczby rezerwacji.

Podstawą do przyzanania nagrody są oddane w minionym roku oceny miejscowości na stronie atraveo. Oprócz rezerwowanych kwater klienci atraveo mogą oceniać także odwiedzane miejscowości wkacyjne w skali od jednego do pięciu. atraveo sprawdza natomiast oddane oceny pod względem autentyczności i i prezentuje je niezmienione na stronie web. Każdego roku obliczane są oceny miejscowości, które zdobyły najlepszą średnią liczbę oddanych ocen.

W Chorwacji na zwycięzcę i zarazem debiutanta tego wyróżnienia urlopowicze wybrali prawdziwą perłę na wybrzeżu Adriatyku: Split (4,6 punkty), znane miasto z długą historią, urzekające ciekawe połączenie urlopu na plaży ze zwiedzaniem i poznawaniem kultury. Za to hiszpański zwycięzca Moraira (4,61 punkty) przekonuje gości w pierwszej linii oryginalnością i dziewiczymi terenami, które zachowały się w wiosce rybackiej na Costa Blanca mimo rozwijającej się tam turystyki.

Wraz z Malcesine (4,67 punkty), najlepszą włoską miejscowością wakacyjną, nagroda wędruje teraz już poraz trzeci do regionu jezior północno-włoskich (Riva del Garda i Bellagio byli tutaj już zwycięzcami). Urlopowicze doceniają tutaj przede wszystkim ładny wygląd miejscowości, piękny krajobraz i liczne i dobrze dostępne miejsca do spędzania czasu wolnego i robienia zakupów. Enkhuizen (4,52 punkty), zwycięzca nagrody w Niderlandach, po raz kolejny zwraca uwagę na wysoką jakość. Do tej pory wszyscy niderlandzcy zwycięzcy pochodzili z prowincji między Morzem Północnym i Ijsselmeer. Podobne przywiązanie do jednego regionu jest w przypadku Warnemünde (4,84 punkty), które jest zwycięzcą w Niemczech. Po Zings i Binz jest to ponownie miejscowość na niemieckim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, która zapewnia sobie trofeum.

Od dzisiaj będziemy prezentować zwycięzców pojedynczo na stronie atraveo. Oprócz tego ustalamy obecnie ze zwycięskimi miejscowościami terminy na przekazanie nagród, atraveo będzie o tym fakcie informować.

O atraveo:
atraveo jest dużą bazą domów wakacyjnych w internecie z około 250.000 domów i mieszkań wakacyjnych w Europie i na całym świecie. Oprócz dużego wyboru ten pośednik online oferuje swoim klientom sprawdzone oceny klientów jak i gwarancję najlepszej ceny, którą wprowadzno wraz z sezonem rezerwacyjnym 2013. atraveo posiada wysokorozwiniętą technologię rezerwacyjną z funkcją wyszukiwania nazw geografiznych, możliwością porównania ceny końcowej i sprawdzenia dostępności w danym momencie,a także posiada kompleksowy serwis obsługi klienta. Spółka TUI z siedzibą w Düsseldorfie zapewnia promocję za granicą w całej Europie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na: www.atraveo.pl/najlepsze_w_atraveo

 

PR

K-pop i Social Media: Nowe Twarze Turystyki
W erze cyfrowej, gdzie media społecznościowe odgrywają kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływają...
Wakacje z dziećmi w Hiszpanii
Dla większości rodziców wyjazd wakacyjny wiąże się również ze skrupulatnym zorganizowaniem atrakcji dla...
Jak odkryć smak Chorwacji?
Chorwacja jest małym, ale niezwykle pięknym krajem położonym nad Morzem Adriatyckim. Jego atutem są nie...
Chorwacja-wycieczka do Splitu
Czym może oczarować turystów Split? Jakie zabytki czekają tu na spragnionych wyjątkowych atrakcji gości?
Latarnie morskie Chorwacji
Władze Chorwacji starają się zminimalizować koszty utrzymania państwowych obiektów turystycznych poprzez...
Plaże Dubrownika
Dubrownik jest zdecydowanie najbardziej popularnym miejscem w Chorwacji, miasto o bogatej historii, które...