Na Kubę z Best Reisen Group

Biuro podróży Best Reisen Group sukcesywnie poszerza ofertę egzotycznych wyjazdów. Na sezon zimowy 2013/14 wprowadziło nowy kierunek: KUBĘ.

To był strzał w dziesiątkę podkreśla prezes biura, pani Leila Ben Arfi do tej pory specjalizowaliśmy się w wyjazdach w kierunku wschodnim; do Indii, Tajlandii, ZEA, na Sri Lankę, wyspy Oceanu Indyjskiego. Nasze doświadczenie, dobre kontakty z kontrahentami zagranicznymi  i sugestie klientów spowodowały, że ruszyliśmy z naszymi ofertami w przeciwną stronę świata, zaczynając od Kuby, ale wkrótce zaproponujemy dalsze kierunki na zachodniej półkuli. 

Kuba jest dla Polaków wielce oryginalną mieszanką: egzotyki i sentymentalnych wspomnień, przyprawionych nutą goryczy reżimowej, z jednoczesnym słodkim aromatem rumu. A wszystko to w promieniach słońca i przy dźwiękach salsy.

Karaibska egzotyka, bogata historia i błogi wypoczynek na cudownych plażach – to kwintesencja Kuby. Klienci Best Reisen Group wybierają głównie pobyty wypoczynkowe w prestiżowych hotelach sieci Iberostar, Melia, Blau Hotels&Resorts oraz oczywiście wycieczki do Hawany –  nie tylko te standardowe, jednodniowe, ale dłuższe, kilkudniowe pobyty, bo stolica wyspy potrafi zauroczyć.  

To miasto-legenda, magnes dla artystów i… rewolucjonistów, mieszanka kolonializmu z socjalizmem i karaibską spontanicznością. Egzotyka, a dla Polaków dodatkowa dawka wspomnień przeszłości. Hawana fascynuje swym urokiem i autentyzmem. Zachwyca głównie najstarsza część, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Klimat krętych uliczek i historycznych budowli, spacer po Placu Katedralnym, wizyta w Muzeum Rumu, przejazd przez bulwar nadmorski Malecon, czy kolacja w ulubionej knajpce Hemingwaya –  dla takich wspomnień warto tu przylecieć.

Biuro oferuje kilka znamienitych hoteli, wśród których perełką dla koneserów może być 5-gwiazdkowy TRYP HABANA LIBRE, oddany do użytku w 1958 r. (wówczas w sieci Hilton), pod osobistym patronatem prezydenta F. Batisty. Budynek zaprojektowany przez słynnego W. Becketa  był  wtedy synonimem ekstrawagancji, najwyższym hotelem w całej Ameryce Łacińskiej (25 pięter). Rok później stał się siedzibą… rewolucji. Dziś jest magnesem dla wielbicieli elegancji i miejsc z duszą. To przy okazji świetny punkt wypadowy do zwiedzania stolicy Kuby.

Kubańska oferta zapoczątkowała nowy rozdział w historii Best Reisen Group, które obecnie pracuje nad intensyfikacją oferty karaibskiej i południowoamerykańskiej, a jednocześnie wciąż dynamicznie rozwija swe klasyczne kierunki: Tunezję i Egipt, a także Bułgarię i Turcję.  Właśnie na nie obowiązuje do 10 stycznia  specjalna promocja Best Time, która obejmuje  m.in. atrakcyjne rabaty dla dorosłych i dla dzieci, bezpłatną gwarancję najniższej ceny i niezmienności ceny. A zaliczka wynosi wynosi… zero zł!
AW

Z ofertą można zaznajomić się w siedziba biura na Saskiej Kępie w Warszawie (ul. Zwycięzców 28 lok. 32, tel. 22 622 20 65,  22 651 88 51,  22 842 80 27) i on-line (www.bestreisengroup.pl) oraz za pośrednictwem licznych biur agencyjnych w całej Polsce.

Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
Trip.com. Twoja globalna platforma podróży.
Czy jesteś zapalonym podróżnikiem, czy też planujesz swoją pierwszą wyprawę, Trip.com jest tu, aby uczynić...
Odkrywanie nieznanego: podróż dookoła świata
Podróż dookoła świata. Brzmi jak coś z powieści Julesa Verne’a, prawda? Ale to nie jest tylko domena...
Zachodni Brzeg Jordanu, czyli historyczne skarby Izraela.
Izrael, jako państwo wyjątkowe o niezwykłej historii, kusi podróżnych z całego świata. Choć niejedno...
Trynidad - perła Kuby
Niewielki Trynidad jest jednym z najciekawszych, spośród wszystkich miasteczek kolonialnych obu Ameryk....
Biuro podróży Exim Tours
Biuro podróży Exim Tours oferuje najatrakcyjniejsze wycieczki w najlepszych cenach.