Biuro podróży Exim Tours

Biuro podróży Exim Tours oferuje najatrakcyjniejsze wycieczki w najlepszych cenach. W ofercie wczasy last minute,najmodniejsze hotele w takich miejscach jak Turcja, Tunezja, Grecja, Majorka, Kreta, Rodos, Egipt i rejsy po Nilu, Emiraty Arabskie, Kuba i wiele innych egzotycznych wyjazdów. Zapraszamy do naszego Biura Podróży – od 15 lat w Polsce. Zaufaj doświadczeniu.

Exim Tours to 14 lat doświadczenia w organizacji najlepszego wypoczynku dla polskich turystów.

Biuro powstało w 1996 roku. Początkowo jako filia, działającego od wielu lat lidera na czeskim rynku turystycznym Exim Tours Czechy. Obecnie jesteśmy częścią dużej firmy, mającej swoje biura w Czechach (Praga), na Węgrzech (Budapeszt), Słowacji (Bratysława) i w Rumunii (Bukareszt). Posiadamy 17 własnych biur w największych polskich miastach. Nasza oferta dostępna jest u ponad 3000 agentów.

Biuro posiada zezwolenie nr 374 na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Wojewodę Mazowieckiego. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystycznej PIT oraz Górnośląskiej Izby Turystycznej GIT. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych Exim Tours posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (Europejskie), Oddział w Polsce.

Profesjonalizm, jakość, bogata oferta i miła obsługa sprawiły, że biuro osiągnęlo pozycję jednego z najlepszych touroperatorów w Polsce.

Biuro cały czas rozwija i uatrakcyjnia swojeprodukty, tak by odpowiadały oczekiwaniom Klientów. Zawsze, niezależnie od obranego kierunku wyjazdu, zapewniamy w pełni komfortowy oraz bezpieczny wypoczynek.

Starannie dobrani i przeszkoleni pracownicy przygotowują ofertę tak, aby spotkała się ona z zainteresowaniem zarówno amatorów aktywnego zwiedzania, jak również zwolenników biernego wypoczynku. Przede wszystkim jednak skierowana jest ona dla turystów pragnących zażywać kąpieli nie tylko morskich, ale także słonecznych, mając także możliwość zapoznania się z bogatą kulturą i zabytkami krajów znajdujących się w naszym katalogu.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa każdego wyjazdu – prywatnego oraz firmowego (wczasy, wyjazdy grupowe, wycieczki objazdowe). W ramach oferty  biura Exim Tors przygotowane zostały selektywnie dobrane propozycje hoteli. Na miejscu czekają na Państwa polscy rezydenci, zawsze służący pomocą i radą.
Dopełnieniem wszystkich pobytów są liczne wycieczki fakultatywne organizowane pod opieką wykwalifikowanych polskojęzycznych pilotów.

Co roku podróżuje z biurem po świecie i spełnia swoje marzenia ponad 140 tysięcy turystów.

Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
20 Najciekawszych atrakcji w Zamościu dla młodzieży
Zamość to miasto o bogatej historii i kulturze, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak...
Fuerteventura - co warto zobaczyć
Fuerteventura to jedno z najbardziej popularnych miejsc należące do archipelagu Wysp kanaryjskich, które...
Przyciągający magnetyzm gór? Celebrowanie górskich wędrówek po odpowiednim przygotowaniu
Góry od zarania dziejów były symbolem niedostępności i wyjątkowości. Przyciągają wędrowców szukających...
Podróżuj szlakiem arystokracji
Na mapie Polski jest wiele niezwykle ciekawych miejsc o długiej i ciekawej historii. Przetrwały one wojny...
Egzotyczna indywidualna podróż do Wietnamu
Najlepszym miejscem na przeżycie prawdziwie orientalnej przygody jest Wietnam. Piękne, malownicze państwo,...