Kup bilet i leć ze zniżką do Londynu na galę KSW! Akcja specjalna eBilet.pl, KSW oraz PLL LOT.

 

31 października w hali The SSE Arena, Wembley w Londynie odbędzie się 32 gala KSW. Największa Federacja MMA w Europie po raz pierwszy zorganizuje wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji wszyscy kibice którzy kupią wejściówkę na galę KSW: Road to Wembley w serwisie eBilet.pl dostaną zniżkę na przelot samolotem PLL LOT do Londynu.

31 października to historyczna data dla organizacji KSW, największa w Europie Federacja MMA po raz pierwszy zorganizuje galę w Wielkiej Brytanii. 32 gala KSW odbędzie się w słynnej hali The SSE Arena, Wembley w Londynie. Kibice zobaczą dziewięć walk, w których zmierzą się najlepsi zawodnicy Federacji i czołowi sportowcy z Wysp. Wszyscy kibice, którzy kupią bilety na 32 galę KSW za pomocą serwisu eBilet.pl otrzymają, voucher ze zniżką na bilet PLL LOT. „Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów KSW

w Polsce zdecydowaliśmy się na stworzenie produktu, który będzie wartością dodaną dla naszych klientów, którzy zamierzają wybrać się na galę z Polski do Londynu. Na partnera akcji wybraliśmy cieszącą się zaufaniem firmę – PLL LOT” – komentuje Marcin Matuszewski Prezes eBilet Polska.

Żeby otrzymać voucher należy zalogować się na stronie www.eBilet.pl i kupić bilet na galę KSW: Road to Wembley. W mailu potwierdzającym zakup biletu znajdzie się kod uprawniający do odebrania zniżki. Kod rabatowy z vouchera należy wpisać w pole „kod promocyjny” na stronie www.lot.com/pl/pl/loty-do-londynu-ksw.

Maciej Kawulski z KSW podkreśla – „Przez prawie 12 lat podróży po świecie prawdy nieznającej kompromisu nie było nigdy przed nami aż tak istotnego wyzwania. Londyn to kolebka kultury i sportu. Już dziś wiemy, że żadna lokalna inicjatywa MMA nie sprzedała się tak dobrze, jak zbliżająca się 32 edycja KSW . Dzięki nowej dla nas formie sprzedaży łączonej dołączyć będą do nas mogli także ci, którzy podróżują z nami od samego początku.”

W walce wieczoru gali KSW: Road to Wembley kibice zobaczą Mariusza Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z Australijczykiem Peterem Grahamem (11-9, 10 KO). Popularny „Pudzian” w ostatnich walkach wygrywał z dwoma byłymi zawodnikami UFC – Seanem McCorkle’em i Olim Thompsonem oraz mistrzem olimpijskim w judo Pawłem Nastulą. Bilety na 32 galę KSW dostępne są na stronie www.ebilet.pl.

eBilet.pl

Najszybciej rozwijająca się spółka internetowej sprzedaży biletów w Polsce. Firma współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży korporacyjnej, indywidualnej, a także promocji i obsługi. eBilet.pl udostępnia organizatorom kompletne rozwiązania technologiczne do bieżącej edycji, śledzenia trendów sprzedaży oraz kontroli wejść na imprezy. Firma konsekwentnie rozwija internetowe kanały sprzedaży w kierunku lokalizacyjnych rozwiązań mobilnych.

Podróżowanie w pojedynkę nie jest takie straszne
Marzysz o ciekawych podróżach i odkrywaniu nieznanych zakątków świata? Chcesz odbyć ciekawą wyprawę,...
Kontrowersje wokół Ryanaira
Trudno wskazać linię lotniczą równie kontrowersyjną, co Ryanair. Irlandzki przewoźnik to na tle konkurencji...
Wizz Air, PLL LOT i Enter Air triumfują
W organizowanym przez portal Pasazer.com, którego partnerem jest Kraków Airport, Plebiscycie Najlepsza...
Profil współczesnego podróżnika. Raport Sky4Fly
Rośnie liczba osób, które decydują się na internetową rezerwację biletów lotniczych. Jakie są tego przyczyny?...
Historia marki LOT
LOT jest największym polskim przewoźnikiem lotniczym obecnym na rynku od ponad 77 lat. Firma działa na...