konkurs – Teraz Polska – na Najlepsze Produkty i Usługi Turystyczne

Polska Organizacja Turystyczna została partnerem tegorocznej edycji konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” na Najlepsze Produkty i Usługi. W tym roku utworzono osobną kategorię konkursową dla produktów i usług turystycznych.

Warto wziąć udział w rywalizacji o nagrodę w postaci prestiżowego Godła „Teraz Polska”. Znak jest rozpoznawalny przez klientów, w pozytywny sposób wpływa na wizerunek firmy i jej ofertę handlową. Oprócz prawa posługiwania się Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”, przedsiębiorstwa turystyczne, których produkty uzyskają najwyższe noty w ocenie Komisji Ekspertów, otrzymają zniżki na reklamy w mediach współpracujących z Fundacją, możliwość udziału na preferencyjnych warunkach w zagranicznych targach i misjach gospodarczych, członkostwo w Klubie „Teraz Polska”, który zrzesza wszystkich dotychczasowych laureatów konkursu.

Konkurs „Teraz Polska” należy do najbardziej znaczących przedsięwzięć w dziedzinie promocji innowacyjnych i konkurencyjnych produktów oraz usług. Doceniając jego wartość w propagowaniu najlepszych wzorów w gospodarce, Prezydent RP objął konkurs honorowym patronatem.

Organizatorzy zapraszają firmy, które decydują się przystąpić do tegorocznej edycji konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” do przesyłania wypełnionych ankiet weryfikacyjnych do Biura Konkursu. Termin upływa 16 stycznia 2012 roku.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu Konkursu „Teraz Polska” oraz warunków uczestnictwa można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl lub bezpośrednio w Dziale Konkursu „Teraz Polska” – tel.: 22/ 826-01-91; e-mail: konkurs@terazpolska.pl

 

Źródło: Aktualności Turystyczne

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...