Konferencje i workshopy – prezentacje państw podczas TT Warsaw

Targi TT Warsaw to ważne wydarzenie biznesowe dla branży turystycznej. Spośród grona tegorocznych wystawców część narodowych organizacji turystycznych przygotuje konferencje i workshopy. Ich celem jest zaprezentowanie poszczególnych miejsc i ich potencjału turystycznego, a także przybliżenie strategii rozwoju turystyki oraz nowości, jakie czekają tam na turystów.

XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014 odbędą się w dniach 27-29 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Targi odwiedzają przedstawiciele branży z Polski i z zagranicy.

Prezentacje krajów

W programie TT Warsaw znajdą się konferencje m.in. Egiptu, czyli kraju partnerskiego tegorocznej imprezy, Maroka, Tunezji, czy Turcji, która obchodzi w tym roku 600-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych z Polską. Zaprezentują się również Białoruś, Sri Lanka i Algieria. Na nawiązanie nowych kontaktów nastawiają się także przedstawiciele Dominikany, Laponii, Japonii i firm hiszpańskich. Poprowadzą oni seminaria i workshopy nakierowane na pozyskanie klientów.

Jak mówi Andrzej Kozłowski, wiceprezes firmy MT Targi Polska, konferencje poprowadzą m.in. narodowe organizacje turystyczne. – Umożliwiamy wystawcom zorganizowanie konferencji, na których mogą przekazać najważniejsze informacje o swoich planach i działaniach. W tym roku pojawi się kilka krajów, które do tej pory nie korzystały z tej formy promocji podczas TT Warsaw. Będzie to np. Japonia – mówi Andrzej Kozłowski. Podkreśla również, że listopad do dobry czas, aby przedstawić kontrahentów podczas workshopów i zaznajomić klientów z nowościami, które będą wprowadzane w kolejnym sezonie letnim.

Informacje organizacyjne

Na Targi TT Warsaw 2014 obowiązuje rejestracja. Branżowi odwiedzający, którzy dokonają jej przez Internet do 25 listopada są zwolnieni z opłaty za bilet wstępu. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się pod Honorowym Patronatem Andrzeja Biernata – Ministra Sportu i Turystyki; Hanny Gronkiewicz-Waltz – Prezydent m.st. Warszawy oraz Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego. Więcej informacji o targach, programie oraz formularze rejestracyjne znajdują się na www.ttwarsaw.pl.

Kraj winem płynący - Mołdawia na TT Warsaw
Narodowy Związek Turystyki Przyjazdowej Mołdawii (National Inbound Tourism Association of Moldova) będzie...
Prognozy na sezon 2017- konferencja podczas Targów TT Warsaw
Czy miniony sezon turystyczny można uznać za sukces biur podróży? Dlaczego turyści wybierają tanie linie...
VII EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH
PROGRAM VII EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH
Targi EuroGastro - wszystko dla profesjonalnej gastronomii
Oferta wystawców 20. edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro będzie bardzo różnorodna,...
Święto kawy na Targach EuroGastro
Jubileuszowe 20. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro będą prawdziwą gratką dla osób, które...
Gigantyczna impreza targowa - blisko 150 tysięcy odwiedzających na Warsaw Moto Show 2015
W ubiegły weekend (od 20 do 22 listopada) odbyła się pierwsza edycja największych w Polsce targów motoryzacyjnych...