Karpacz – tu trzeba przyjechać!

Wakacje są zwykle bardzo krótkie. Często jest tak, że z setek różnych opcji do wyboru możemy zdecydować się tylko na jedno miejsce, niezależnie od tego, czy planujemy wczasy w okresie letnim i zimowym. Tak to zwykle bywa – wymogi zawodowe i rodzinne powodują, że na długi wypoczynek nie ma co liczyć. Tym ważniejsza jest dobra decyzja o tym gdzie się udać i gdzie zatrzymać. Karpacz i pensjonat „Leśny Dwór” to najlepszy możliwy wybór.


Dlaczego Karpacz?

W Polsce jest kilkaset, jeśli nie kilka tysięcy górskich miejscowości. Niektóre z nich są bardzo znane, inne leżą na uboczu szlaków turystycznych. Trudno się zdecydować. Rzadko kiedy miejsce łączy niepowtarzalny klimat z popularnością i dostępnością wielu atrakcji. Z Karpaczem jest inaczej. To piękne miasteczko o wielowiekowej historii zachowało swój charakter, jednocześnie oferując dla turystów o różnych zainteresowaniach szerokie możliwości wypoczynku, aktywnego spędzania czasu.

Niezależnie od tego czy ktoś jest pasjonatem zabytkowych kościołów i architektury sakralnej, amatorem pieszych wędrówek po górach, czy wreszcie zapalonym narciarzem lub snowboardzistą (zimą) to w Karpaczu znajdzie coś dla siebie. Jest to miejsce niezwykłe – jedna z turystycznych pereł Dolnego Śląska, położone u stóp Karkonoszy, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednych turystów. A przede wszystkim jest to miejscowość, która pozwoli spokojnie odpocząć. I to zarówno rodzinom z dziećmi, jak i ludziom podróżującym bez swoich pociech.

Dlaczego Leśny Dwór?

Gościniec „Leśny Dwór” jest miejscem równie wyjątkowym jak sam Karpacz. Założony w 1874 roku pod nazwą „Die Waldhaus Waimar” to połączenie tradycji i nowoczesności w samym sercu Karpacza. Oferuje świetne warunki do wypoczynku każdego rodzaju – zarówno dla rodziców z dziećmi (specjalne pakiety i oferty), jak i dla osób skoncentrowanych na turystyce. W „Leśnym Dworze” można zorganizować też konferencje czy spotkania biznesowe dla firm i instytucji. 32 pokoje o różnym standardzie sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. A całość ofery dopełnia pizzeria „Mamma Mia”.

Warto zainteresować się Karpaczem. To jedna z niewielu polskich miejscowości turystycznych w górach o tak skomplikowanej i złożonej historii, oferująca niezliczone możliwości relaksu. I to dla wszystkich. Karpacz to miejsce, którego nie można przegapić, a „Leśny Dwór” oferuje niezapomniane możliwości wypoczynek w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Noclegi Karpacz

Co zwiedzić w Karpaczu – Top 8 atrakcji w Karpaczu
Karpacz to malownicza miejscowość położona w Karkonoszach, która co roku przyciąga rzesze turystów. Znajdująca...
Zimowe atrakcje na pograniczu polsko-słowackim
Turystyka i aktywny wypoczynek to nie tylko wiosna, lato i jesień, to także zima, chociaż przez wielu...
Majówka nad morzem - jak się do niej przygotować?
Początek maja to doskonała okazja do tego, by choć na kilka dni odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku,...
Wymarzony telefon dla podróżnika - Apple iPhone 7
Podróżowanie to coś więcej niż przygoda, to właściwie styl życia, którego może spróbować każdy. A wiernym...
Tania suszarka podróżna - na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Szukasz dobrej suszarki do włosów, która jednocześnie będzie mogła bez problemu zmieścić się w torebce...
Ciepłe kraje jesienią? Gdzie warto pojechać?
Jesienna aura wcale nie oznacza, że można zapomnieć już o wyjazdach wakacyjnych. To okres, gdy w wielu...