Jak zorganizować wczasy w Bibione?

Czy jest w Europie drugi taki kraj jak Włochy? Z pięknymi plażami, wyśmienitym jedzeniem i miejscami pełnymi historii i tradycji? Nic dziwnego, że turyści od lat chętnie wyjeżdżają na wakacje do słonecznej Italii. W każdym regionie jest coś, co przykuje uwagę. My proponujemy Bibione nad Morzem Adriatyckim. W organizacji wyjazdu może pomóc agencja Europa Tourist Group.

Bibione to malownicza miejscowość w regionie turystycznym Riwiery Weneckiej, z jednym z najpiękniejszych odcinków plaży całego wysokiego Adriatyku. Niezaprzeczalny atut stanowi krystalicznie czysta woda posiadająca prestiżowy certyfikat tzw. niebieskiej flagi. Warto wiedzieć, że kąpielisko w Bibione jest bezpieczne, a co za tym idzie przyjazne rodzinom z dziećmi. Zejście do morza jest bardzo łagodne i stopniowe, a nad bezpieczeństwem turystów czuwają ratownicy (ponad 20 stanowisk ratowniczych z tratwami wiosłowymi i łodziami motorowymi). Ponadto plaża posiada punkt sanitarny oraz defibrylator z personelem medycznym do błyskawicznej interwencji. Woda i plaża to słowo klucz w przypadku Bibione, ale nie tylko. W miasteczku odbywają się liczne imprezy, festiwale, nie ma tez zastrzeżeń do bazy gastronomicznej – restauracji, barów, lodziarni itp.

Wybierając Bibione na wakacje warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą nam znaleźć wypożyczalnię apartamentów Bibione online dostosowaną do naszych potrzeb. Agenzia Europa jest bowiem największym operatorem obiektów turystycznych w regionie turystycznym Bibione i Lignano (na północ od Adriatyku od Wenecji do Triestu). Firma działa kompleksowo, dlatego też oferuje mieszkania do wynajęcia (dział ETGroup.info), pomaga znaleźć najlepszy hotel z sieci (ETGroup Hotels) czy pełni rolę pełnoprawnego mediatora w inwestycjach w nieruchomości z zagranicy (Europa Real Estate).


Większość turystów z Polski naturalnie najbardziej będzie zainteresowana usługami Europa Tourist Group, która prowadzi działalność w zakresie wynajmu nieruchomości turystycznych takich jak apartamenty, domy, wille, bungalowy, pokoje itp. Dzięki profesjonalnej i sympatycznej obsłudze z łatwością znajdziemy obiekt noclegowy przystosowany do naszych potrzeb – np. dla rodziny z dziećmi, czy taki, który akceptuje zwierzęta. Co należy podkreślić, Europa Tourist Group dba o to, by zapewnić turystom komfort i wysoką jakość usług, a także atrakcyjną cenę. W połączeniu z walorami turystycznymi Bibione brzmi to naprawdę bardzo kusząco.

Jak tłumacz przysięgły języka włoskiego może pomóc przy planowaniu urlopu lub podróży do Włoch?
W ostatnich latach podróże zagraniczne zyskały na popularności. Jednym z najczęściej obieranych kierunków...
Jesienne uroki Toskanii - idealne miejsce na wakacje!
Każdy z nas chyba marzy, aby pojechać właśnie do Toskanii. Są wśród nas tacy, którzy już byli tu wiele...
Wycieczki szkolne po Europie
Wycieczki szkolne to jeden z tych powodów, dla których dzieciaki lubią szkołę. Dla każdego z nich to...
Czas na wakacje w last minute!
Sezon urlopowy wcale się nie kończy! Niestety pogoda w Polsce trzyma nas w niepewności. Warto więc poszukać...
Wakacje na Sardynii - co odkryć na zapomnianej wyspie Włoch?
Jedno z najbardziej malowniczych miejsc na świecie. Szmaragdowa wyspa, leżąca nieco na uboczu Włoch,...
Sardynia na TT Warsaw - oferta dla polskich kontrahentów
Sardynia staje się coraz popularniejszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków. Na Targach TT Warsaw...