HOTEL SHERATON W SOPOCIE HOTELEM WYPOCZYNKOWYM ROKU 2012

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa został wybrany Hotelem Roku w kategorii „Hotele Wypoczynkowe” w plebiscycie zorganizowanym przez HRS.pl wspólnie z tygodnikiem Newsweek i magazynem Forbes.

Wyróżnienie to jest szczególnie cenne, gdyż na najlepsze hotele głosowały niezależne osoby, prywatnie korzystające z usług obiektów.

Do kategorii „Hotele Wypoczynkowe” zakwalifikowanych zostało dziesięć hoteli: dwa z Sopotu oraz pozostałe z innych miejscowości wypoczynkowych takich jak: Ustka, Zakopane czy Giżycko.

Hotel Sheraton w Sopocie uzyskał największą liczbę głosów internautów i tym samym wygrał tegoroczny plebiscyt „Hotel Roku 2012” w kategorii „Wypoczynkowy”

Nominacja do tej prestiżowej nagrody już była dla nas ogromnym wyróżnieniem, a tym bardziej zajęcie pierwszego miejsca. Nagroda ta potwierdza, że Sopot i nasz hotel to idealne miejsce na wypoczynek. Nie bez znaczenia jest również fakt, że posiadamy luksusowe Spa, które podnosi jakość pobytu” – powiedziała Iva Trifonov, dyrektor generalna hotelu Sheraton w Sopocie

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa posiada 189 wygodnych pokoi oraz największe w Trójmieście centrum konferencyjne, luksusowe Spa oraz restauracje i bary. Zlokalizowany jest tuż przy plaży, naprzeciwko słynnego sopockiego molo.

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza dodatkowo hotelami Sheraton w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, Westin oraz Le Meridien Bristol w Warszawie.


Źródło: PR


Sopot to nie tylko molo - odkryj Trójmiasto na nowo!
Nad polskim morzem nie brakuje ciekawych miejsc, które nadają się na wymarzony urlop. Każde wakacje to...
Podsumowanie wydarzeń sezonu 2011 - Sopocki Klaster Turystyczny
Sopot zmienia swoje oblicze. Tak w skrócie można podsumować ubiegłoroczny sezon turystyczny. Nowa przystań...
Noclegi w Sopocie
Sopot już na stałe wpisał się w świadomość Polaków jako jeden z najładniejszych i najbardziej luksusowych...
Kwatery, noclegi Sopot
Sopot, dzięki festiwalowi, który każdego roku ma miejsce w Operze Leśnej, jest bardzo popularnym punktem...
Kwatery, noclegi Sopot
Sopot, dzięki festiwalowi, który każdego roku ma miejsce w Operze Leśnej, jest bardzo popularnym punktem...
Sopot jesienią
Gorący Sopot w złotej jesieni, jesienne słońce w morzu się mieni. W sopockich klubach jesienne spotkania, kuchnia...