Gorąca zima w Białce Tatrzańskiej

Ferie zimowe na półmetku. Dla tych, którzy wciąż nie wiedzą gdzie spędzić wolny czas doskonałym rozwiązaniem może okazać się Podhale – a dokładniej Białka Tatrzańska. Wszystko dzięki bogatej bazie noclegowej, doskonałej infrastrukturze narciarskiej, termalnym kąpielom oraz specjalnym atrakcjom przygotowanym z myślą o zimowych gościach miejscowości.

Wszyscy staramy się, aby turyści odwiedzający Białkę Tatrzańską nie zaznali nudy ani przez moment – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Manager Saunarium Termy Bania – Goście mogą poszaleć na śniegu a następnie – zrelaksować się w gorących wodach termalnych i rozbudowanym Saunarium.

Prócz bogatej, bezkonkurencyjnej infrastruktury na odwiedzających miejscowość czekają także liczne rozrywki specjalne, organizowane głównie pod auspicjami białczańskiej Termy.

Trwa akcja Góral na Bani. Jędrzej Stanek, góral z dziada pradziada, swoją gawędą na scenie Termy Bania bawi tych, którzy decydują się na chwilę odpoczynku od śnieżnego szaleństwa. Znany gawędziarz ujmuje swoim nietuzinkowym poczuciem humoru a także niezwykle szeroką wiedzą, przekazywaną widzom w postaci zabawnych anegdotek. Towarzyszący mu instruktorzy fitness zachęcają do wspólnej rozgrzewki przed zabawą na stokach – opowiada Kinga Cierniak.

To jednak nie wszystko. Na tych, którzy szukają karnawałowej zabawy, w Termie czeka iście gorąca atmosfera. Dosłownie. Rozpoczęty już cykl karnawałowych nocy saunowych, to nietypowe seanse nawiązujące swym charakterem do upalnych rejonów świata.

– Miniona noc – Rio de Sauneiro cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po brazylijskiej zabawie czas na kolejne wydarzenia Saunowania po Południu: noc indyjska i afrykańska. Dla tych, których powoli męczy zimowa aura to propozycja doskonała, za co ręczę osobiście! – mówi Kinga Cierniak.

Ci, którzy już teraz planują walentynkowy pobyt na Podhalu, mogą spodziewać się kolejnych, przygotowanych specjalnie dla zakochanych niespodzianek.

Gościom proponujemy projekcje w ramach Wodnego Kina, z filmowymi propozycjami nawiązującymi do charakteru święta. Dodatkowo, zadbaliśmy o specjalne oferty dla dwojga, pozwalające na zmysłowy relaks i odprężenie dzięki saunowym seansom i zabiegom w Instytucie Wellness&SPA dedykowanym właśnie odwiedzającym nas parom. – podsumowuje Kinga Cierniak.

 

Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Gdzie spędzić ferie zimowe?
Kiedy zbliża się zima, a razem z nią przerwa w nauce, wiele osób chce spędzić ten czas w gronie rodziny....
Snowboard - ochrona ciała i oczu
Uprawianie każdego sportu, zwłaszcza zimowego, musi wymagać odpowiedniego przygotowania. Warunki fizyczne,...
Korzyści płynące z wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
Szczyrk to jedno z miast, które na swoim terenie poza pięknymi profesjonalnymi stokami narciarskimi,...
Ferie zimowe z dziećmi ? domy i apartamenty w górach.
Nie jest łatwo wybrać miejsce na wakacje zimowe z dziećmi, gdyż musimy wtedy brać pod uwagę nie tylko...
Ferie zimowe za pasem! Gdzie najlepiej wyruszyć na rodzinny urlop?
Każdy rodzic wie, że zaplanowanie wyjazdu z dziećmi nie jest rzeczą prostą. Które ośrodki narciarskie...