Atrakcyjne obniżki cen biletów lotniczych z okazji 80. urodzin AIR FRANCE

W rocznicowej promocji pt. „Niezliczone okazje” francuskie linie lotnicze AIR FRANCE oferują bardzo atrakcyjne ceny biletów lotniczych do wybranych miast w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz do Azji i Afryki. Bilety w atrakcyjnych cenach dostępne będą tylko do 22 października br.

W ciągu najbliższych 9 dni przelot liniami AIR FRANCE do wybranych destynacji na terenie Europy można kupić w cenie już od 599 PLN. Dla osób, które wybierają się w podróż międzykontynentalną ciekawą propozycją mogą być miasta w Ameryce Północnej, do których bilety na samolot dostępne są już od 1 899 PLN. Do egzotycznych miast w Ameryce Południowej można zdobyć bilet już za około 2 900 PLN. Amatorzy rajskich plaż polecą na bajeczne Wyspy Karaibskie i wyspy Oceanu Indyjskiego w cenie od 2 999 PLN. W ofercie są między innymi: Kuba, Martynika, Gwadelupa, Mauritius i wiele innych.  Z kolei do Afryki urodzinowa cena przelotu to 2 139 PLN, a  do Azji 1 999 PLN. Tutaj AIR FRANCE poleca Bombaj, Sajgon, Pekin, czy wciąż popularny Bangkok. Warunkiem skorzystania z promocji „Niezliczone okazje” jest zakup biletu lotniczego najpóźniej do 22 października br. Oferta obejmuje przeloty realizowane do końca marca 2014 roku, z wyłączeniem okresu od 20 grudnia br. do 8 stycznia 2014 roku.

Przez cały nadchodzący rok o rocznicy AIR FRANCE mają przypominać nie tylko akcje sprzedażowe. Urodzinowe logotypy pojawiły się już  na dwóch maszynach Airbus AIR FRANCE – A380 i A320, które latają na trasie Paryż – Johannesburg . Ponadto na pokładzie dostępne jest już specjalne wydanie Magazynu AIR FRANCE poświęcone prawie stuletniej historii linii, a także okolicznościowe gadżety w rocznicowych barwach. Miłośnicy lotnictwa znajdą również na specjalnej stronie internetowej http://80years.airfrance.com filmy, archiwalne zdjęcia i wiele ciekawostek dotyczących historii AIR FRANCE i jego wpływu na rozwój lotnictwa XX wieku.

Urodzinowe bilety AIR FRANCE w wyjątkowych cenach kupić można na stronie www.airfrance.pl, za pośrednictwem call center AIR FRANCE tel.: 22 556 64 00, 22  556 64 44 oraz w biurach podróży na terenie całej Polski.

 

AIR FRANCE KLM 

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

Grupa AIR FRANCE KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii “Transport” w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie AIR FRANCE KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.

 
PR

Trip.com. Twoja globalna platforma podróży.
Czy jesteś zapalonym podróżnikiem, czy też planujesz swoją pierwszą wyprawę, Trip.com jest tu, aby uczynić...
Dlaczego warto czytać regulaminy przewoźników lotniczych przed podróżą?
Sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre, a więc Polacy coraz chętniej rezerwują loty w rozmaite zakamarki...
Jak przygotować się do podróży samolotem?
Dla niektórych osób podróż samolotem to całkiem zwyczajne wydarzenie, dla innych emocjonujące przeżycie....
Tripsta.pl prezentuje pięć najlepszych, europejskich lotnisk na długie przesiadki
Chociaż loty z przesiadkami mogą być męczące, warto spojrzeć na ich pozytywne aspekty, takie jak możliwość...
Wykaz linii lotniczych podlegających zakazowi wykonywania przewozów w UE
Komisja Europejska dokonała aktualizacji wykazu linii lotniczych podlegających zakazowi wykonywania przewozów...
Top 10 miejskich plaż
To znany dylemat: ekscytujący weekend w mieście czy relaksujący pobyt na plaży. Dlaczego by nie połączyć...