XIX Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

W dniach 22 – 24 lutego 2012 r. w Łodzi odbędą się XIX Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Honorowy patronat na imprezą objęli: Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Impreza po raz drugi odbędzie się w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR są wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji wśród imprez targowych o tematyce turystycznej w Polsce. Szeroka reprezentacja wystawców z Polski i zagranicy, bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do przedstawicieli branży, jak i do indywidualnych odbiorców oraz ogromne zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu to główne atuty łódzkich targów turystycznych.

Celem imprezy jest wszechstronna promocja uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentacja i sprzedaż różnorodnych ofert spędzania wolego czasu szerokiej publiczności. Dzięki targom NA STYKU KULTUR 2013 miłośnicy podróży mogą urzeczywistnić swoje pomysły na spędzenie urlopu, rodzinnych wakacji, długich weekendów czy krótkich wypadów poza miasto.

W ramach NA STYKU KULTUR odbędą się :

Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE w ramach którego chcielibyśmy pokazać aktywną stronę turystyki i zachęcić do wypoczynku poprzez uprawnie sportu, zabawę i czynny relaks. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku a także sprzęt niezbędny do jego uprawiania.

Salon Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej w ramach którego zaprezentowane zostaną oferty wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych i tych oferujących odpoczynek w rodzinnych gospodarstwach wiejskich i ekologicznych.

Wyspa SPAcerkiem po zdrowie, strefa w której zaprezentują się uzdrowiska, ośrodki leczniczo-rehabilitacyjne , ośrodki SPA oraz wellness.

Oprócz różnorodnych ofert spędzania wolnego czasu zwiedzający będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych prezentacjach. Szczególnie interesująco zapowiada się cykl spotkań z podróżnikami SZLAKI CIEKAWYCH LUDZI…., którzy podzielą się wrażeniami i zdjęciami ze swoich wypraw. Nie zabraknie wystaw, konkursów z nagrodami i atrakcji przygotowanych przez samych wystawców.

www.nastykukultur.pl

Komfortowy nocleg nad morzem z wyżywieniem: Odkryj uroki Trzęsacza
Wakacje nad morzem to marzenie wielu osób, które pragną oderwać się od codzienności i cieszyć się błogim...
Trzygwiazdkowe hotele - jakość i komfort ponad stereotypami
Hotele trzygwiazdkowe często są błędnie postrzegane jako obiekty o niższym standardzie usług i wyposażenia,...
Concordia Design. Nowoczesne centrum kreatywności i biznesu w Poznaniu
Concordia Design, zlokalizowane w sercu Poznania, to unikalne miejsce, które łączy funkcje centrum konferencyjnego,...
Hotele na imprezy - dlaczego warto je wybierać do organizacji swojej imprezy
Hotele na imprezy to strzał w dziesiątkę. Czemu? Bo to po prostu działa. Nie musisz się martwić o milion...
Legionella w obiektach SPA i basenach
Obiekty SPA i rekreacji pozyskują klientów nie tylko swoją szeroką ofertą, ale również wysokimi standardami....
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....