Wirtualna wycieczka po Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Ile razy oglądając stronę internetową muzeum, czy jakiegokolwiek innego ośrodka kultury miałeś wrażenie, że podane tam informacje i zdjęcia zupełnie Cię nie zachęcają do zwiedzenia obiektu? Ile razy materiały zamieszczone na stronie internetowej okazywały się niewystarczające, lub nawet wprowadzały w błąd? Czy zdarzyło Ci się  stracić czas na dojazd w pięknie opisane miejsce, po czym przeżywałeś wielkie rozczarowanie?

A gdybyś chciał zobaczyć więcej niż zdjęcie budynku, więcej niż jeden sfotografowany eksponat czy opis ekspozycji? Czy chciałbyś mieć możliwość przejrzeć więcej niż “suche opisy” i kilka zdjęć na stronie internetowej? A gdybyś mógł wybrać się na spacer po Muzeum… na wirtualny spacer…

Już teraz możesz zwiedzić Muzeum Zamoyskich w Kozłówce nie ruszając się sprzed komputera. Niemożliwe? A jednak… Zwiedzanie muzeum za pośrednictwem Internetu to przyszłość. Wirtualne podróże przez sale ekspozycyjne dają możliwość obejrzenia zarówno eksponatów, jak też całego otoczenia muzeum. W trakcie takiego zwiedzania nikogo nie goni czas, na każde miejsce, każdy eksponat poświęcamy tyle uwagi ile chcemy i potrzebujemy. Dzięki Virtual Page możesz zobaczyć coś więcej niż zdjęcie Muzeum, coś więcej niż kilka zdjęć eksponatów czy opisów zbiorów.

To właśnie dzięki technice cyfrowej masz możliwość poczucia się jakbyś rzeczywiście był w Kozłówce. Możesz zwiedzić wnętrze pałacowe, zbiory dawnego malarstwa, grafiki, rzeźby, rysunku. W przyszłości do wycieczki zostanie dołączona Galeria Sztuki Realizmu Socjalistycznego gdzie będzie można zobaczyć bogate zbiory czołowych polskich artystów. Dzięki wirtualnemu spacerowi po okolicach pałacu będziesz mógł przyjrzeć się dokładnie pomnikom  Bolesława Bieruta z Lublina, Włodzimierza Lenina z Poronina oraz Juliana Marchlewskiego z Włocławka, czy zwiedzisz słynną Powozownię.

Za przygotowanie wycieczki odpowiedzialna jest zabrzańska firma DiH.

Nie kupuj więc kota w worku. Zanim poświęcisz swój czas na wyprawę do ładnie opisywanego miejsca, najpierw dokładnie je sprawdź. Muzeum w Kozłówce już możesz. I ta wyprawa na pewno Cię nie zawiedzie…

http://www.muzeumzamoyskich.pl/wycieczka

 

Zwiedzanie Wawelu - praktyczne wskazówki dla turystów
Kraków, perła Polski, jest miastem, które tętni życiem i łączy w sobie wieki tradycji z pulsującą energią...
Twierdza Srebrna Góra - ceny biletów, godziny otwarcia oraz praktyczne informacje
W sercu Dolnego Śląska, ukryta wśród malowniczych krajobrazów Gór Sowich, wznosi się Twierdza Srebrna...
Noclegi w polskich górach. Kilka ciekawych informacji.
Polskie góry, będące prawdziwym skarbem malowniczych krajobrazów, stanowią jedno z najbardziej pożądanych...
Najciekawsze miejsca w Kanadzie
Kanada, drugi co do wielkości kraj na świecie, oferuje nieskończoną ilość atrakcji dla podróżników. Od...
Ceny biletów do Biskupina na rok 2023
Biskupin to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Polsce, które...
Odkryj piękno Borów Tucholskich - 10 najciekawszych miejsc do zwiedzania
Bory Tucholskie to malowniczy region w Polsce, który wciąż pozostaje niedoceniany, ale w pełni urzeka...