Wirtualna wycieczka po Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Ile razy oglądając stronę internetową muzeum, czy jakiegokolwiek innego ośrodka kultury miałeś wrażenie, że podane tam informacje i zdjęcia zupełnie Cię nie zachęcają do zwiedzenia obiektu? Ile razy materiały zamieszczone na stronie internetowej okazywały się niewystarczające, lub nawet wprowadzały w błąd? Czy zdarzyło Ci się  stracić czas na dojazd w pięknie opisane miejsce, po czym przeżywałeś wielkie rozczarowanie?

A gdybyś chciał zobaczyć więcej niż zdjęcie budynku, więcej niż jeden sfotografowany eksponat czy opis ekspozycji? Czy chciałbyś mieć możliwość przejrzeć więcej niż “suche opisy” i kilka zdjęć na stronie internetowej? A gdybyś mógł wybrać się na spacer po Muzeum… na wirtualny spacer…

Już teraz możesz zwiedzić Muzeum Zamoyskich w Kozłówce nie ruszając się sprzed komputera. Niemożliwe? A jednak… Zwiedzanie muzeum za pośrednictwem Internetu to przyszłość. Wirtualne podróże przez sale ekspozycyjne dają możliwość obejrzenia zarówno eksponatów, jak też całego otoczenia muzeum. W trakcie takiego zwiedzania nikogo nie goni czas, na każde miejsce, każdy eksponat poświęcamy tyle uwagi ile chcemy i potrzebujemy. Dzięki Virtual Page możesz zobaczyć coś więcej niż zdjęcie Muzeum, coś więcej niż kilka zdjęć eksponatów czy opisów zbiorów.

To właśnie dzięki technice cyfrowej masz możliwość poczucia się jakbyś rzeczywiście był w Kozłówce. Możesz zwiedzić wnętrze pałacowe, zbiory dawnego malarstwa, grafiki, rzeźby, rysunku. W przyszłości do wycieczki zostanie dołączona Galeria Sztuki Realizmu Socjalistycznego gdzie będzie można zobaczyć bogate zbiory czołowych polskich artystów. Dzięki wirtualnemu spacerowi po okolicach pałacu będziesz mógł przyjrzeć się dokładnie pomnikom  Bolesława Bieruta z Lublina, Włodzimierza Lenina z Poronina oraz Juliana Marchlewskiego z Włocławka, czy zwiedzisz słynną Powozownię.

Za przygotowanie wycieczki odpowiedzialna jest zabrzańska firma DiH.

Nie kupuj więc kota w worku. Zanim poświęcisz swój czas na wyprawę do ładnie opisywanego miejsca, najpierw dokładnie je sprawdź. Muzeum w Kozłówce już możesz. I ta wyprawa na pewno Cię nie zawiedzie…

http://www.muzeumzamoyskich.pl/wycieczka

 

Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
Stronie Śląskie Atrakcje - Krótki przewodnik po najbardziej dziewiczym fragmencie ziemi kłodzkiej.
Stronie Śląskie, położone w malowniczym sercu Gór, stanowi jedno z tych miejsc na mapie Polski, które...