Weekend stylizacji z Piotrem Sałatą i TUI Poland dla najlepszych sprzedawców

TUI Poland ogłosiło wyniki pierwszej edycji konkursu “Nagrody dla najlepszych”. Konkurs stanowił część programu partnerskiego TRZYMAJ Z TUI POLAND, kierowanego do sprzedawców biur franchisingowych i agencyjnych.
11 i 12 czerwca, dziewięciu laureatów pierwszej edycji programu spędziło niezapomniany weekend w Warszawie na zakupach ze znanym stylistą Piotrem Sałatą.
 
Nagrodzeni w pierwszej edycji konkursu „Nagrody dla najlepszych” to sprzedawcy, którzy uzyskali najlepsze wyniki sprzedaży w trzech kategoriach: sprzedaż pakietów TUI, pakietów Scan Holiday oraz największy łączny obrót z produktu TUI i Scan Holiday. Pierwsza edycja trwała od 25.11.09 do 28.02.2010.
 
„W programie TRZYMAJ Z TUI POLAND nagradzani są konkretni sprzedawcy, a nie biura podróży. Myśląc o nagrodach chcieliśmy, aby dawały satysfakcję i gwarantowały wspomnienia, co najmniej takie jak wakacje z TUI i Scan Holiday. Już planujemy nagrody w kolejnej edycji. Będzie to szkoła doskonalenia technik jazdy – powiedziała Agnieszka Flisiak, Trade Marketing Specialist w TUI Poland.

 
9 laureatów (po trzech laureatów w każdej z 3 kategorii) wzięło udział w profesjonalnych zakupach ze znanym z programu TVN Style stylistą – Piotrem Sałatą. Piotr wraz z zespołem asystentów pomógł zwycięzcom dobrać ubrania odpowiednie do sylwetki, typu urody i osobowości oraz zadbał, aby nowy strój uwydatnił ich indywidualny styl. Każdy z laureatów otrzymał do wykorzystania podczas zakupów 2500 zł. Uczestnicy zaufali stylistom i wybrali wiele modnych i niekiedy ekstrawaganckich ubrań, które pomogły im zmienić image i odświeżyć swoją garderobę. Stylizacja objęła także fryzurę oraz wykonanie makijażu, by wszyscy wyglądali doskonale podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, która była ukoronowaniem weekendu.
Impreza wypadła znakomicie, uczestnicy bawili się doskonale zarówno na zakupach jak i podczas sesji. Wystąpienie w roli modeli i modelek sprawiło im wiele przyjemności. Z pewnością te przeżycia, dostarczone przez TUI Poland, na długo zapadną im w pamięci.
 

TUI Poland Sp. z o.o.
ul. Wołoska 9a
budynek Mars
02-538 Warszawa

Tel. +48 22 87436-94
Fax +48 22 87436-93
e-Mail: info@tui-poland.pl
www.tui-poland.pl

Źródło: PR

 

 

Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
20 Najciekawszych atrakcji w Zamościu dla młodzieży
Zamość to miasto o bogatej historii i kulturze, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak...
Odkryj tajemnice Transylwanii – wycieczka objazdowa po krainie Drakuli
Transylwania, serce Rumunii, jest regionem o bogatej historii, przepięknych krajobrazach i niezliczonych...